Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lusterko Szkło Płaskie WE Mercedes Vito II FL

27-04-2014, 0:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 22,99 zł     
Użytkownik mangoldmangold
numer aukcji: 4100939068
Miejscowość sochaczew
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 4   
Koniec: 27-04-2014 00:05:06

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

 

 


 

 


UWAGA!

Przedmiotem aukcji jest:
- wkład lusterka pasujący do samochodu: Mercedes Vito II po FaceLiftingu (2010-)
  - szkło płaskie (na pozostałych aukcjach szkła sferyczne i asferyczne)
  - szkło z plastikową wkładką montażową (zestaw do samodzielnego sklejenia)
  - szkło białe, chromowane
  - szkło bez maty podgrzewającej (szkła z zespoloną matą podgrzewającą szukaj       na pozostałych naszych aukcjach)


Zdjęcia na naszych aukcjach służą jedynie do porównania kształtu lusterka. Wiążący jest powyższy opis przedmiotu zamówienia (rodzaj szkła, czy podgrzewane, czy posiada plastikową płytkę montażową)


Przed dokonaniem zakupu prosimy o sprawdzenie lusterka. W niektórych modelach samochodów występuje kilka kształtów lusterek oraz różne systemy montażowe. 

Po dokonaniu zakupu bardzo prosimy o mail potwierdzający wybór strony samochodu, dla której ma być dedykowany wkład lusterka.


Bardzo łatwy, samodzielny montaż wkładu. Instrukcję dołączamy do każdej przesyłki.


Asortyment

Produkujemy i sprzedajemy:

Szkła płaskie - szkła proste, nie zmieniające odległości, w których odbicie pozostaje niezmienione, zaś pole widzenia kierowcy jest niewielkie. Zmieniający szkła panoramiczne na płaskie odnoszą wrażenie, że takowe szkło przybliża.

Szkła sferyczne - panoramiczne, wypukłe. Szkła takie znacznie poszerzają pole widzenia kierowcy, obraz zaś jest lekko oddalony. W stosunku do szkła płaskiego, szkło sferyczne znacznie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa.

Szkła asferyczne - jest to zwierciadło panoramiczne wzbogacone dodatkowo o pole mocniej zagięte, oddzielone pionową linią. Dwie strefy przyczyniają się do likwidacji martwego pola. Zewnętrzny koniec zwierciadła jest bardziej podgięty, przez co w znacznym stopniu poszerza pole widzenia.

Szkła niebieskie płaskie

Szkła niebieskie sferyczne

Szkła niebieskie asferyczne

Sprzedajemy szkła, szkła z matami podgrzewającymi oraz szkła zespolone z płytkami montażowymi (możliwe kombinacje w tabeli poniżej).

Wszystkie rodzaje szkieł dostępne są na naszych aukcjach.
Jeśli nie znalazłeś na naszych aukcjach szkła do swojego modelu samochodu, prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Szkło płaskie Szkło Sferyczne Szkło asferyczne
+ mata podgrzewająca + mata podgrzewająca + mata podgrzewająca
+ płytka montażowa + płytka montażowa + płytka montażowa

Instrukcja wymiany lusterka

Wymiana szkła jest czynnością nieskomplikowaną. Szkła posiadają przyklejoną taśmę montażową.
Potrzebna będzie suszarka i nożyk/szpachelka.

Krok po kroku: 

1. Wyjąć uszkodzony wkład z lusterka. Przechyl o maksymalnie w lewo lub w prawo. Podwadzenie spowoduje wypięcie plastiku montażowego z mechanizmu sterującego.
2. Usuń resztki szkła. Należy przy tym podgrzewać suszarką wkład lusterka, co ułatwi pracę. Używaj szerokiego noża lub szpachelki. 
3. Odtłuść powierzchnię płytki montażowej (najlepiej nitro lub zmywaczem do paznokci)
4. Zdejmij zabezpieczenia z taśmy na nowym szkle i wklej w miejsce usuniętego - szkło musi wejść pod ramkę okalającą. Używaj suszarki/opalarki. Stygnący plastik montażowy zaciśnie się na szkle.
5. Włóż wkład w obudowę lusterka.
Wszystkie powyższe czynności należy wykonywać w temperaturze pokojowej. 

Reklamacje

Klient zgłasza reklamację, wymianę towaru lub jego zwrot do działu wysyłek. Zwrot i wymiana jest możliwa tylko w przypadku, jeśli towar zostanie odesłany w takim samym stanie, w jakim został dostarczony Klientowi - nowy, nieużywany. Klient odsyła towar na wskazany przez nas adres.
Koszty transportu w przypadku zwrotu oraz wymiany całkowicie pokrywa Klient, koszt odesłania Klientowi odpowiedniego towaru ponosi Sprzedawca. 
Po otrzymaniu towaru od Klienta natychmiast wymieniamy towar na nowy lub zwracamy należność na wskazane konto bankowe.
Do paczki należy włożyć list z dokładnym opisem oraz swoimi danymi z Allegro (nick, nazwisko, adres), co znacznie skróci wysyłkę reklamowanego towaru. 

Większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro możesz zwrócić. Poinformuj sprzedającego, np. poprzez mail, o odstąpieniu od umowy kupna (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba, że sprzedający wyznaczy dłuższy termin.

Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca wypłaca pieniądze w ciągu 14 dni liczonych od dnia otrzymania przez niego towaru.