Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lukrecja Borgia, to ja - ebook PDF

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 20,50 zł     
Użytkownik Virtualo
numer aukcji: 2046165378
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 10   
Koniec: 20-01-2012 01:44:48
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Ebook - Książka PDF

Lukrecja Borgia, to ja

Ewa Barańska

Format:   Adobe Digital Editions  
Liczba stron:175
Rozmiar:1,6 MB
ISBN:[zasłonięte]978-83252-63-3
ISBN druk.:[zasłonięte]978-83848-86-9
Data wydania:5 Październik 2009
Wydawnictwo:Telbit
Kategoria:Młodzieżowe
 
Darmowy fragment
Cena Virtualo: 20,50
Cena wersji druk.: 25,00 zł
Zabezpieczenie:Adobe Digital Editions
Użytkowanie:na 6 urządzeniach + 1/rok
Drukowanie:brak
Kopiowanie:brak

Opis

Moja wielka tajemnica należała do tych, które trudno wyznać nawet na spowiedzi. Pod tym względem sytuacja Lukrecji była korzystniejsza. Miała zagwarantowaną dyspensę na zawołanie, całkowity odpust grzechów i zapewnione miejsce w niebie. Na szczęście to, co jej dawały więzy krwi, ja uzyskam za pieniądze. [...] Nie takie zbrodnie zmywa spowiedź i odpowiednia pokuta.

Największą życiową ambicją Nikoli jest znaleźć bogatego męża i wieść wygodne,dostatnie życie. Kiedy los zdaje się sprzyjać jej planom, dochodzi do głosu mieszanka głupoty, zachłanności i braku zasad. Czy dążenie do celu po trupach gwarantuje sukces?

Ewa Barańska jest znaną autorką powieści, opowiadań, a także słuchowisk radiowych. Wartka, wielowątkowa i osadzona we współczesnych realiach, fabuła tych utworów kryje wnikliwą analizę problemów młodzieży, szkoły i rodziny, a przy tym dyskretnie eksponuje podstawowe wartości jako drogowskazy życia.

W dotychczasowym dorobku autorki znajdują się m.in. powieści: Kamila (nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa TELBIT), Karla M., Ja Blanka, Żegnaj, Jaśmino, Z kim płaczą gwiazdy (nominacja do Angelusa 2009) i Pierwiastek Zero.

Księgarnia Internetowa Virtualo

to nowoczesna księgarnia internetowa, która oferuje bezpieczny i szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej (ebooki, audiobooki). Ich zakup i dostawa następuje tylko za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedawane książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nośników (papier, CD, DVD, itp.), są ekologiczne.

Oferowane w naszej księgarni książki są tańsze od tradycyjnych wydań do 90%. Koszty druku, tłoczenia płyt i transportu są wyeliminowane.

Nie czekasz na dostawę, produkty otrzymujesz zaraz po dokonaniu zapłaty.

Mamy nadzieję, że odkryjecie tu Państwo nowe oblicze swoich ulubionych książek.

Pomoc
tel.:+48 22 [zasłonięte] 27
(pn.-pt. 900-1700)
Po zakupie

Kwotę 20,50 zł prosimy przelać na nasze konto w RBS Bank 66 1670 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0040039 [zasłonięte] 914105.
W tytule przelewu należy umieścić numer aukcji oraz nick z allegro.

Klientom, którzy mają powyżej 6 punktów, czyli począwszy od oznaczenia gwiazdką: udostępniamy książkę bezpośrednio po licytacji (automat 24 godz., 7 dni w tyg.).

Książka będzie dostępna na stronie Virtualo.pl, poprzez zakładkę „Moja Biblioteka”. Login i hasło przesyłamy e-mailem. Książkę można pobrać w formacie PDF lub czytać ONLINE.

Oferowane przez nas książki są chronione prawem autorskim
i sprzedawane zgodnie z umową z wydawcą.

Zapraszamy do zakupu!

*Adobe Digital Editions jest bezpłatną aplikacją firmy Adobe umożliwiającą czytanie ebooków (PDF i EPUB) chronionych DRM. Wszystkie ebooki od Virtualo zabezpieczone są DRMem. Aby móc je odczytywać na dowolnym urządzeniu elektronicznym (komputerze, laptopie, czytniku itd.) należy pobrać ww. program ze strony Adobe.