Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LOT - Tanzania - 8 monet

24-04-2014, 20:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 11,50 zł     
Użytkownik Teriaca
numer aukcji: 4154069078
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 6    Wyświetleń: 24   
Koniec: 24-04-2014 19:54:10
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Przedmiotem aukcji jest:Kontakt e-mail: [zasłonięte]@teriaca.pl, tel: 507 [zasłonięte] 146

Zestaw monet ze zdjęcia - LOT - Tanzania - 8 monet. NIEPRZEBIERANE! Monety oczywiście oryginalne - daję dożywotnią gwarancję.

Wystawiam na pozostałych aukcjach dużą ilość zestawów monet i monet na kilogramy. Wiele ciekawych państw i dużo egzotyki. Są też monety przedwojenne. Na pewno można znaleźć w tych zestawach coś ciekawego. Zapraszam do przeglądania moich aukcji.

Prawdziwe zdjęcie - bez poprawiania. Otrzymasz dokładnie to co widać na fotografii.
Dzisiejsze aukcje kończą się w odstępach ustawionych na 60 sekund.

* Wszystkie zakupione przedmioty wysyłam w jednej przesyłce. Płacisz tylko raz za wysyłkę! Szczegóły i dane do przelewu na stronie O mnie oraz w automatycznym e-mailu po wygraniu aukcji.
* Kupujesz u profesjonalnej firmy numizmatycznej - wystawiam faktury VAT. Kupujący jest zwolniony z podatku PCC niezależnie od kwoty transakcji.
Zdjęcie przedmiotu aukcji:
LOT - Tanzania - 8 monet


Złożenie oferty w tej aukcji oznacza zapoznanie się z zasadami aukcji dostępnymi na stronie O mnie i ich akceptację.


Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Panelealle panele aukcyjne


Polecam i zapraszam na inne moje aukcje - kupując więcej płacisz mniej za wysyłkę.Firma specjalizuje się w sprzedaży monet obiegowych. Nie mniej jednak, na moich aukcjach pojawić się też mogą monety i medale kolekcjonerskie. Najczęściej można nabyć na moich aukcjach monety niemieckie z lat 1[zasłonięte]873-19. Wystawiam również ogromne kolekcje przedwojennych jak i powojennych monet z Europy i Świata - ładne zbiory rocznikowe starej Europy z takich państw jak: Francja , Belgia , Holandia , Włochy , Szwecja , Norwegia , Anglia , Rosja , Szwajcaria i wiele innych. Na uwagę zasługują także różnorodne zestawy monet i monety na kilogramy - zapraszam do przeglądania moich aukcji.