Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Longboard Main Blue

06-06-2014, 18:06
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 399 zł     
Użytkownik MiejskieSportyPL
numer aukcji: 4269128650
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 21   
Koniec: 06-06-2014 18:06:02

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Witamy na aukcjach internetowych sklepu MiejskieSportyPL

Na tej aukcji oferujemy:

Longboard Main Blue

Najnowszy Main został wykonany z ładniejszego jaśniejszego drewna, posiada nowe logo oraz 2 wersje kolorystyczne: Blue oraz Rouge. Model Main został wyposażony w nowe trucki longboardowe Reverse Kingpin 180mm, które poprawiły jeszcze skrętność deski oraz komfort jazdy. Kolejną nowością są kółka o twardości 83A w rozmiarze 70mm w kolorze pomarańczowym oraz łożyska ABEC 3.

A to wszystko przy zachowaniu starej ceny 399 zł, co czyni z niej deskę o najlepszym stosunku ceny do jakości na polskim rynku.


Deska wykonana jest z dziewięciu warstw klonu. Dzięki swym małym wymiarom idealnie nadaje się do miasta i freestyle'u oraz długich, kontrolowanych slide'ów, co czyni ją deską uniwersalną, doskonałą dla początkujących, jak również bardziej zaawansowanych. Deck jest lekki i co najważniejsze wytrzymały. Za rozsądną cenę dostaniesz longa, który zaraz po rozpakowaniu pozwoli Ci rozsmakować się wspaniałym sportem, przez niektórych uważanym nawet za styl życia. Jeżeli chcesz mieć deskę, która zapewnia lekkość prowadzenia oraz komfort podczas długich dystansów i chcesz czerpać przyjemność w każdej chwili spędzonej na niej – na pewno się nie zawiedziesz!

Cechy dechy:

- 9 warstw klonu

- długość 91 cm,

- szerokość 24 cm.

- wheelbase 74.5cm
Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego:
Aukcja stworzona 2<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>014-05 18:06:01 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.