Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LOKALIZATOR GPS +AKCESORIA+ SERWER+ KONFIGURACJA

20-01-2012, 5:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 349 zł      Aktualna cena: 349 zł     
Użytkownik ASTERCOMP
numer aukcji: 1998060806
Miejscowość Mława
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 2    Wyświetleń: 302   
Koniec: 13-01-2012 16:06:45

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.TEL: 513[zasłonięte]257
Po zakupie na Naszej aukcji bardzo proszę o podanie formy zapłaty i sposobie wysyłki zakupionego towaru. Znacznie usprawni to dalszy przebieg transakcji.
Przesyłka w 99% przypadku wychodzi w dzień lub następny po zaksięgowaniu środków lub wyboru opcji za pobraniem. Po wysyłce otrzymujesz od nas e-mailups.com.pl. Paczka jest ubezpieczona. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze jeśli cokolwiek budzi Państwa zastrzeżenia z jej numerem. Los przesyłki możesz sprawdzić na stronie www.


 

 

 
 

 


WITAMY NA AUKCJI FIRMY ASTER COMPUTER

MAMY DO ZAOFEROWANIA LOKALIZATOR GPS

SERII TK-102 SKONFIGUROWANY Z SERWEREM 

CHIP SIRF3-SIMCOM300

TYLKO NA TEJ AUKCJI

GDZIE OTRZYMASZ

LOKALIZATOR GPS-GSM-GPRS Z PODSŁUCHEM

+

AKCESORIA

(ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 12-24V, KLAPKA Z MAGNESAMI, ETUI SILIKONOWE)

+

DARMOWY DOSTĘP DO SERWERA

(DOSTĘP DO MONITOROWANIA URZĄDZENIA ONLINE NA STRONIE WWW,WYŚWIETLANIE POZYCJI AUTA W CZASIE RZECZYWISTYM, OTRZYMASZ WŁASNY LOGIN I HASŁO)

+

KARTĘ SIM INTERNETOWĄ ORANGE FREE

( ZA POMOCĄ TEJ KARTY LOKALIZATOR BĘDZIE UTRZYMYWAŁ POŁACZENIE GPRS I WYSYŁAŁ DANE NA SERWER)

+

KONFIGURACJA LOKALIZATORA Z SERWEREM

(OTRZYMUJESZ GOTOWE DO DZIAŁANIA URZĄDZENIE, WYSTARCZY TYLKO ZAMONTOWAĆ LOKALIZATOR W SAMOCHODZIE)

ZOBACZ FILM JAK DZIAŁA LOKALIZATOR SKONFIGUROWANY Z SERWEREM

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE CI LOKALIZACJA ONLINE:

- wyświetlanie na mapie aktualnej pozycji urządzenia w czasie rzeczywistym
- sprawdzenie przebytej trasy urządzenia do 1 miesiąca wstecz
- sprawdzenie prędkości urządzenia w każdym punkcie
- sprawdzenie postojów urządzenia
- automatyczne obliczanie przebytych kilometrów
- Automatyczne "wyciąganie" nazw miejscowości
- dostęp z każdego komputera podłączonego do sieci Internet przez przeglądarkę www
- brak jakichkolwiek limitów co do ilości odbieranych danych z urządzenia czy ilości logowań
- funkcja "POI"
Zastosowanie: Zatrudniasz handlowca, który ma za zadanie odwiedzić konkretne punkty odbiorców? Dzięki funkcji „POI” nie musisz przeglądać mapy aby sprawdzić, które punkty odwiedził. Wystarczy dodać je raz do bazy a następnie jednym przyciskiem sprawdzić czy i kiedy odwiedził dane miejsce.
Są miejsca, których dana osoba nie powinna odwiedzać? Wystarczy dodać te punkty do bazy a następnie za pomocą jednego przycisku sprawdzić, czy i kiedy był w zakazanych pozycjach

  

 

Opis:

Nowy  Mini  Global  GPS Tracker , można wykorzystać to urządzenie do samochodów, motocykli, rowerów, skuterów  łodzi, rzeczy, urządzeń, maszyn, ludzi, paczek lub innych. 
Dzięki  kompaktowej konstrukcji,  wygodnej  funkcji  SMS  i najnowszej  technologi śledzenia  GPS, Nowy  Mini  Global  GPS Tracker   pozwala namierzyć obiekt poprzez satelity, wysyła dane na wczesnej zdefiniowany numer telefonu lub na numer z którego dzwonimy.

 
Urządzenie jest proste w obsłudze. Wystarczy, włożyć do niego kartę SIM,  zadzwonić na numer karty, która jest w urządzeniu a po kilku sygnałach GPS zakończy połączenie. Po chwili dostaniesz SMS-a z dokładnym adresem monitorowanego obiektu oraz jego prędkość.

 
 
 Dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest  wykorzystaniem  sieci GSM
zasięg działania jest praktycznie nieograniczony ,czas pracy aż  120 h ,lub nieograniczony gdy moduł podłączony jest do ładowarki 220v lub samochodowej


Lokalizator pozwala nam w przypadku kradzieży lub chęci sprawdzenia kogoś uzyskania dokładnego adresu gdzie w danym momencie się znajduje (Współrzędne).

Gdybyśmy potrzebowali w tym momencie jeszcze np. podsłuchiwać to wystarczy, że wyślemy SMSa monitor123456 i wówczas od tej pory po zadzwonieniu będziemy słyszeć co dzieje się wokół urządzenia !


Urządzenie służy do lokalizowania i określania położenia celu. Posiada wbudowaną antenę GPS i komunikuje się poprzez technologie GSM lub GPRS. 

Każdy określony cel możemy śledzić otrzymując informację o jego położeniu jako sms lub bezpośrednio w internecie. 
Idealne urządzenie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Możemy go zainstalować dosłownie wszędzie. Od samochodu, poprzez różnego rodzaju maszyny a nawet wrzucić do torebki lub przyczepić na szyję naszemu pupilowi.


  

Zasada działania:
Do lokalizatora wkładamy kartę sim dowolnego operatora i umieszczamy przy celu, który chcemy śledzić.  

Aby ustalić jego pozycję wysyłamy wiadomość sms na numer karty znajdujący się w lokalizatorze. W sms'ie zwrotnym otrzymujemy dokładne dane geograficzne. Za pomocą dołączonego oprogramowania znajdujemy obiekt na mapie.
 


Podstawowe funkcje lokalizatora: 

Lokalizacja przez  SMS

Z uprawnionego numeru telefonu dzwonimy lub wysyłamy sms (na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze), po chwili otrzymujemy sms zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 30sek. Otrzymane położenie geograficzne możemy zwizualizować używając maps.google.pl

 

Lokalizacja przez stronę WWW

Chcesz otrzymywać komunikaty o położeniu i prędkości na adres WWW? To urządzenie umożliwia wysyłanie danych przez GPRS na zaprogramowany adres IP. Możesz na żywo obserwować trasę urządzenia oraz jego prędkość korzystając z strony WWW


Lokalizacja cykliczna

Po wysłaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMS automatycznie, dzięki czemu można śledzić przemieszczanie się obiektu.

Przycisk alarmowy SOS

Lokalizator wyposażony jest w przycisk alarmowy SOS, którego wciśniecie przez użytkownika spowoduje, że automatycznie co 3 minuty przesyłana będzie informacja o położeniu na wstępnie zaprogramowane numery, aż do momentu odwołania alarmu przez użytkownika.

Wirtualne ogrodzenie

W prosty sposób możesz zaprogramować obszar bezpieczny. Po przekroczeniu jego granicy lokalizator będzie powiadamiał o fakcie przekroczenia dozwolonego obszaru łącznie z podaniem położenia. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt.

Ostrzeżenie o ruchu

Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, telewizor itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMSa aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot przemieści się dostajemy powiadomienie SMSem.

Monitorowanie prędkości

Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy możne stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeśli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości albo czy nie jeździ po prostu zbyt szybko. Definiujemy SMSem dopuszczalną wg nas prędkość a następnie jak tylko kierowca ją przekroczy, dostajemy SMSa z powiadomieniem oraz aktualną pozycją.

Podsłuch

Wystarczy wysłać SMSa "monitor+hasło" aby przełączyć się w tryb podsłuchu. Lokalizator GPS działa wówczas jak wysokiej klasy pluskwa. Nasz model posiada wyjątkowo czuły mikrofon, co umożliwia podsłuch nawet jeśli lokalizator jest gdzieś ukryty bądź zaszyty.

Pewność kontaktu

Dzięki funkcji ostrzegania przez SMS o niskim stanie baterii użytkownik może zapewnić ładowanie lokalizatora w odpowiednim czasie bez utraty kontaktu.

Bezpieczeństwo

Lokalizator jest zabezpieczony hasłem, przy pierwszym uruchomieniu należy zmienić hasło domyślne, zapewniając tym samym dostęp tylko autoryzowanym użytkownikom, których maksymalnie może być 5.

 Dane techniczne:

- Obsługa sieci GSM/GPRS ( 850/900/[zasłonięte]/1900Mhz - cały świat )
- Wbudowany chip GPS SIRF3
- Wbudowany moduł GSM/GPRS Simcom300
- Czułość GPS -159dBm
- Dokładność GPS 5 metrów
- Czas czuwania do 120 godzin
- Temperatura pracy od -20C do +55C
- Wilgotność pracy 5%--95%
- Wymiary urządzenia 64x46x17mm
- Waga 50g


 


 

 

UWAGA!!!

TYLKO TERAZ DODATKOWE AKCESORIA

 W CENIE LOKALIZATORA!!!

 

1. ZASILACZ SAMOCHODOWY 12-24V UMOŻLIWIAJĄCY STAŁĄ PRACĘ URZĄDZENIA

 

 

 

 

2. ETUI SYLIKONOWE KTÓRE CHRONI URZĄDZENIE PRZED ZABRUDZENIAMI I WILGOCIĄ

 3  .KLAPKA-OBUDOWA Z MAGNESAMI NEODYMOWYMI - MONTAŻ DO AUTA


 Skład zestawu:
- nowy mini lokalizator GPS 
- ładowarka sieciowa 
- ładowarka samochodowa
- ładowarka do baterii
- dwie baterie li-ion
- zapasowa klapka z magnesem 
- silikonowe etui 
- karta SIM Orange FREE
- login i hasło do serwera WWW
 - płytka z oprogramowaniem
- pełna instrukcja po angielsku
- krótka instrukcja z komendami po polsku
- karta gwarancyjna 

Nasze lokalizatory posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty CE, ROHS, świadczące o legalnym źródle pochodzenia i dopuszczeniu do obrotu na terenie Unii Europejskiej

 

GWARANCJA 12 MIESIĘCY
WYSTAWIONY PRZEZ NAS SPRZĘT MOŻNA ZOBACZYĆ, PRZETESTOWAĆ I ODEBRAĆ OSOBIŚCIE W NASZYM SKLEPIE NA ul.LEŚNA 6 PAWILON 18 W Mławie. PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZYBKĄ WYSYŁKĘ NA TERENIE POLSKI 1-2 DNI ROBOCZE.
[zasłonięte]@wp.pl

tel: 513 109 257

 

Dlaczego warto kupić ten lokalizator właśnie tutaj skoro są na Allegro dużo lepsze oferty ?

Jest to najnowsza wersja lokalizatora wyposażona w szybszy procesor, zmodyfikowane oprogramowanie


Jest to produkt oryginalny z wymaganymi certyfikatami o najwyższej jakości wykonania w przeciwieństwie do tanich zamienników które bardzo często mają problemy z prawidłową lokalizacją! Wystarczy poczytać opinie w internecie.


Tylko oryginalne lokalizatory można bezproblemowo skonfigurować z serwerem WWW wykorzystując połączenie GPRS


Produkt wysyłany jest z Polski a nie z Chin czy innych dziwnych miejsc więc unikacie Państwo bardzo długiego czekania za przesyłką i problemów z Urzędem Celnym.


Do produktu dostajecie Państwo papierową instrukcję  obsługi w j. polskim oraz dowód zakupu (paragon / faktura) który jest podstawą do ew. reklamacji.

Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne w przypadku problemów z konfiguracją lokalizatora.


Gwarancja realizowana jest w Polsce w okresie 12 miesięcy!

Decyzja należy do Państwa !