Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LITTLE TIKES Plac zabaw ze zjeżdżalnią 4259

17-01-2012, 16:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 399 zł     
Użytkownik CzasZabawy
numer aukcji: 2050152584
Miejscowość Czapury k. Poznania
Wyświetleń: 13   
Koniec: 24-01-2012 23:59:10

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wiek dziecka: 2 lata +
Producent: Little Tikes
Złożony z: Zjeżdżalni, Ścianki wspinaczkowej,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Oferując Państwu zabawki najwyższej jakości oraz ekspresową wysyłkę gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję z dokonanych u nas zakupów!
Zaufało nam już wielu, to dzięki Nim mamy tytuł:


CzasZabawy.pl


Spełniamy również Standard Allegro!CzasZabawy.plPlac zabaw ze zjeżdżalnią 4259


CzasZabawy.pl
Fantastyczna zabawa dla każdego malucha!


Ten bajecznie kolorowy plac zabaw zachęci Maluchy do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu (na polskim rynku dostępna wersja kolorystyczna: żółto - czerwono - zielona). Zestaw wyposażono w dwa szerokie podesty, umieszczone na różnych wysokościach - dzięki czemu dziecko może swobodnie wdrapać się na górę. Z górnego podestu może zjechać na dół po dółączonej do zestawu zjeżdżalni.

Wymiary: 169 x 145 x 116 cm
Wymiary opakowania: 123 x 47 x 57 cm

CzasZabawy.pl
CzasZabawy.pl

Zabawki Little Tikes rosną razem z dziećmi!

CzasZabawy.pl


Firma Little Tikes została założona w 1970 roku. Dziś produkty Little Tikes cieszą sie ogromną popularnością, a cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość - przy projektowaniu i produkcji wykorzystuje się technologię "rotomoulding" - zabawki mają podwójne ściany, dzięki czemu są chronione przed wpływem słońca i warunków atmosferycznych, a także są bardziej odporna na gwałtowne uderzenia. Każda zabawka Little Tikes jest w pierwszej kolejności formowana w drewnianej formie, a następnie wzbogacana o wiele zabawnych detali. Firma Little Tikes dba, by jej produkty inspirowały do twórczej zabawy, sprzyjały aktywności, odkrywaniu i przynosiły radość. Gwarantowane jest to testami, jakie przeprowadzają najbardziej wymagający eksperci - dzieci z przyzakładowego przedszkola!


LITTLE TIKES Plac zabaw ze zjeżdżalnią 4259