Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LISTWA WTRYSKOWA LANCIA LYBRA 2,0B;028[zasłonięte]1049

04-06-2014, 13:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 200 zł     
Użytkownik jarkonauto
numer aukcji: 4213478484
Miejscowość Piszczac
Wyświetleń: 2   
Koniec: 04-06-2014 13:01:21

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

WITAM

MAM DO SPRZEDANIA - LISTWA WTRYSKOWA LANCIA LYBRA 2,0B;LISTWA O NR 028[zasłonięte]1049, NR WTRYSKU 028[zasłonięte]5770, EUROPEJSKA WERSJA, ORAZ INNE CZĘŚCI DO TEGO MODELU, ORYGINAŁ, CENA ZA ELEMENT ZE ZDJĘCIA,  STAN JAK NA ZDJĘCIACH, CZĘŚCI NA MOICH AUKCJACH POCHODZĄ Z NIEMIEC - NIE Z POLSKI, POSIADAM DUŻO CZĘŚCI DO TEGO MODELU AUTA, SILNIKI DIESLA I BENZYNY - RÓŻNE POJEMNOŚCI SILNIKOWE, RÓŻNE BARWY NADWOZI, MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU, PRZED WCIŚNIĘCIEM KUP TERAZ PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM DOSTĘPNOŚCI TOWARU, ORAZ UWAŻNE PRZECZYTANIE REGULAMINU  - UNIKNIE TO NIEPOŻĄDANYCH KOMPLIKACJI. GORĄCO POLECAM - WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 513[zasłonięte]550 POZDRAWIAM 

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA DOLE STRONY, POD REGULAMINEM

 

PRZY KONTAKCIE PROSZĘ PODAĆ NUMER AUKCJI (OFERTA NR...)

             

        196                   

KONTAKT

506[zasłonięte]591

LUB

513[zasłonięte]550

                                      REGULAMIN

                                    KLIENCIE PRZED ZAKUPEM PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ

 

1/ PROSIMY O WNIKLIWE CZYTANIE OPISÓW AUKCJI

2/ZDJĘCIA W OGŁOSZENIACH SĄ REAL FOTO (ORYGINALNE), SPRAWDŹ STAN OGŁASZANEGO PRZEDMIOTU. O WADACH PRZEDMIOTU INFORMUJEMY, OBNIŻAMY CENĘ. KLIENT KUPUJĄC DANY PRZEDMIOT AKCEPTUJE TAKI STAN CZĘŚCI. REKLAMACJE Z TYTUŁU WAD WYSZCZEGÓLNIONYCH NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

3/SPRAWDZIĆ DOKŁADNIE NUMER/SYMBOL DANEJ CZĘŚCI (SĄ PODANE W AUKCJACH). DECYDUJĄC SIĘ NA ZAKUP KLIENT ZGADZA SIĘ Z JEJ SYMBOLAMI, STANEM I PRZEZNACZENIEM

4/KLIENT AKCEPTUJĄC NUMERY/SYMBOLE DANEJ CZĘŚCI LUB MIMO ICH NIEZGODNOŚCI DECYDUJE SIĘ ZA ZAKUP -  KUPUJE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ - W TYM PRZYPADKU REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE

5/PACZKI WYSYŁAMY FIRMĄ KURIERSKĄ K-EX. OD MOMENTU PRZEKAZANIA PACZKI KURIEROWI PRZESTAJEMY ODPOWIADAĆ ZA NIĄ. USZKODZENIA POWSTAŁE PODCZAS DOSTARCZANIA PRZESYŁEK PROSZĘ ZAŁATWIAĆ Z FIRMĄ KURIERSKĄ (POSIADAJĄ SWOJE WŁASNE DZIAŁY REKLAMACYJNE).

6/NIE ODPOWIADAMY ZA CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁKI, OD NAS WYCHODZI ONA W CIĄGU 24H OD MOMENTU ZAKUPU. NA ŻYCZENIE KLIENTA SKAN LISTU PRZEWOZOWEGO, ZESTAWIENIE ZBIORCZE NADAŃ Z DNIA NADANIA PRZESYŁKI.

7/ REKLAMACJA SILNIKÓW I INNYCH CZĘŚCI MECHANICZNYCH:  ROZPATRUJEMY JE TYLKO W PRZYPADKU MONTAŻU CZĘŚCI W UPRAWNIONYM DO TEGO  ZAKŁADZIE MECHANIKI POJAZDOWEJ Z UWZGLĘDNIENIEM ZASAD PRAWIDŁOWEGO MONTAŻU. WNIOSEK REKLAMACYJNY Z PIECZĄTKĄ FIRMY, NUMEREM TELEFONU NALEŻY DOSTARCZYĆ DO NAS NAJPÓŹNIEJ DO 7-GO DNIA OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI. W PRZYPADKU DOPUSZCZENIA SIĘ BŁĘDÓW ZE STRONY WARSZTATÓW DIAGNOSTYCZNYCH NIE PONOSIMY ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI. KLIENT NA SWÓJ KOSZT DOSTARCZA CZĘŚĆ PODLEGAJĄCA REKLAMACJI WRAZ Z KOMPLETEM DOKUMENTÓW ZAKŁADU STWIERDZAJĄCEGO WADĘ.

8/ W PRZYPADKU NIEUZASADNIONEJ REKLAMACJI TO KLIENT PONOSI CAŁKOWITY KOSZT Z NIĄ ZWIĄZANY.

9/W RAMACH REKLAMACJI CZĘŚCI WYMIENIAMY NA INNE, TYLKO W PRZYPADKU GDY TAKICH NIE POSIADAMY ZWROT PIENIĘDZY.

10/ W CELU POMOCY KLIENTOWI GDYBY ZAKUP OKAZAŁ SIĘ NIE TRAFNY MOŻEMY PRZYJĄĆ DANĄ CZĘŚĆ W "KOMIS".

11/ZWROTÓW PRZESYŁEK/PACZEK ZA POBRANIEM NIE PRZYJMUJEMY.

12/GWARANCJA NIE OBEJMUJE CZĘŚCI KAROSERYJNYCH.

13/ZA NIE PRZEMYŚLANE ZAKUPY (CHYBIŁ-TRAFIŁ) KLIENT PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIE UWZGLĘDNIAMY WTEDY ŻADNYCH REKLAMACJI, NIE ODDAJEMY PIENIĘDZY.

14/REKLAMACJE NALEŻY ZGŁASZAĆ NA PIŚMIE TRADYCYJNĄ DROGĄ LISTOWNĄ (POCZTA POLSKA);  ELEKTRONICZNĄ NA MAIL LUB PRZEZ SERWIS ALLEGRO. NALEŻY WTEDY ZAZNACZYĆ KONTO ALLEGROWICZA Z KTÓREGO NASTĄPIŁ ZAKUP PRZEDMIOTU. JEST TO ISTOTNE  DO KONTAKTU ZWROTNEGO.

15/PODSTAWĄ PRZYJĘCIA REKLAMACJI JEST PARAGON LUB FAKTURA VAT.

 

KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ ZASADY PANUJĄCE W NASZEJ FIRMIE ORAZ WARUNKI ZAWARTE W REGULAMINIE.

 

                                         

 

GWARANCJA NA CZĘŚCI ZAKUPIONE NA NASZYCH AUKCJACH TO 10 DNI OD MOMENTU ODBIORU PACZKI PRZEZ KLIENTA.

 

 

                                                    
                       PROSIMY WIĘC O PRZEMYŚLANE ZAKUPY


Galeria zdjęćZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

(kliknij, aby powiększyć)

pokazywarka.pl                                                                                       APOCALIPTYCO