Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lemmings Paintball NA PC [NOWA] MEGaPROMOCJA!!!

18-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 29,90 zł     
Użytkownik v-play
numer aukcji: 2034116942
Miejscowość Kęty
Wyświetleń: 10   
Koniec: 12-01-2012 23:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

 

 

 

 

MEGaPROMOCYJNA CENA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI NA ALLEGRO PRZEZ FIRMĘ

 

V-play

 

 

Lemmings Paintball

 


Nowa,oryginalnie zafoliowana gra komputerowa

 w angielskiej wersji językowej

(real foto na dole aukcji)

 

UNIKAT!!!

JEDYNA W POLSCE!!!

 

 

 

 

 

OPIS GRY:

„Lemmings Paintball” to kolejny tytuł ze znanej serii . Nie mamy tu do czynienia z grą logiczną, lecz swoistą zręcznościówką z elementami strzelanki i łamigłówkami. Wyprodukowana przez Visual Sciences. Ukazała się zaś wyłącznie na PC.

Jak sam tytuł wskazuje, tym razem naszym zadaniem nie będzie ratowanie nieporadnych lemingów przed zagładą, lecz uczestnictwo w specyficznych zawodach paintballa pomiędzy nimi. Gra nie posiada fabuły jako takiej i nie zostaje wyjaśnione w jakim celu stworki upodobały sobie właśnie taki sposób rywalizacji.

W przeciwieństwie do poprzednich tytułów z lemingami w roli głównej ich poczynania obserwujemy w rzucie izometrycznym. Naszym zadaniem jest zaś zebranie wszystkich znajdujących się w danym etapie chorągiewek. W tym celu do naszej dyspozycji zostają oddane lemingi w liczbie od jednego do czterech (zależnie od etapu). Każdy z nich zdobyć może tylko jedną chorągiewkę – gdy do tego dojdzie tracimy nad nim kontrolę. Kolejną różnicą w stosunku do klasycznych pozycji z udziałem tych stworków jest fakt, iż zamiast kroczyć beztrosko przed siebie całkowicie poddają się naszym poleceniom. Musimy zatem tak pokierować milusińskimi, aby eksplorowały poziomy, uaktywniały przełączniki, korzystały z różnych elementów planszy (ruchomych platform, balonów, znalezionych kluczy) oraz unikały niebezpieczeństw. Wśród tych ostatnich znajdą się inne lemingi które utrudniają nam wykonanie zadania. Wyeliminować je możemy właśnie przy pomocy pistoletów na farbę – czasami rozpoczynamy etap uzbrojeni , zaś innym razem musimy samodzielnie zdobyć amunicję. Czas przeznaczony na ukończenie każdego poziomu jeśli ściśle określony, zaś gdy dotrzemy do jego końca otrzymujemy kod dostępu do kolejnego. Same etapy zostały, wzorem poprzednich tytułów, podzielone na 4 zestawy według poziomu trudności: Fun, Tricky, Taxing oraz Mayhem.

Rozgrywkę urozmaicają nam animacje, w których postacie lemingów zostały wykonane z plasteliny (w podobny sposób, jak w przygodówce .

 

 

Gry są pakowane w bezpieczne "bąbelowe"koperty dzięki czemu zawsze docierają bezpiecznie do celu  

       

       UWAGA!!!
Warto kupować na naszych aukcjach większą liczbę przedmiotów jednorazowo,gdyż za wysyłkę płaci się tylko raz (tak jak za jedną sztukę).
Dodatkowo przy jednorazowym zakupie na naszych aukcjach za kwotę powyżej 199,90 zł wysyłka wylicytowanych przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej GRATIS!!!

 

 

 

 

 

 

 

 Wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach przedmioty są dostępne"od ręki".

Do każdej zakupionej u nas gry dołączony jest paragon fiskalny lub FV(na życzenie).

Jesteśmy legalnie działającą firmą.

Zapewniamy fachowe porady dotyczące sprzedawanych przez nas produktów.

Wysyłka "za pobraniem"jest dostępna dla użytkowników Allegro z min 5 pozytywnymi komentarzami(jeżeli nie posiadają Państwo wymaganej liczby komentarzy a interesuje Państwa wysyłka za pobraniem -prosimy o kontakt-napewno się dogadamy;)

 

Zapraszamy do zakupu!!!