Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lego batman the videogame pobranie 12

18-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 34 zł     
Użytkownik jkmgroup
numer aukcji: 2042691844
Miejscowość Szczawa
Wyświetleń: 119   
Koniec: 21-01-2012 10:31:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

TELEFON 507 [zasłonięte] 16 69
E-MAIL: [zasłonięte]@o2.pl

Towar wysyłamy w przeciągu 24 godzin roboczych od otrzymania przelewu lub informacji o wysyłce *za pobraniem*.
Jeśli przelew lub informacja o wysyłce *za pobraniem* dotrze do nas do godziny 12 dołożymy wszelkich starań by paczka wyszła tego samego dnia.

Dołożymy wszelkich starań by towar dostarczony naszym klientom był w pełni sprawny. Jedak gdyby tak nie było mają Państwo prawo przesłać do nas produkt na nasz koszt a my wymienimy lub zwrócimy Państwu wartość towaru łącznie z kosztami wysyłki.
Zgodniez ustawą mają Państwo prawo do zwrotu w terminie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn, jeśli towar nie został otwarty i nie nosi znamion używania.Przesyłka towaru odbywa się na Państwa koszt, zwrot obejmuje tylko wartość towaru.

Lego batman the videogame pobranie 12
Najnowsza eskapada duńskich ludzików, tym razem w mrocznej scenerii, znanej z komiksów o Człowieku Nietoperzu!
W mieście Gotham zapanował chaos, więc głównym zadaniem jest przywrócenie porządku. Zagrać można jako Batman i jego nieodłączny towarzysz Robin -będziesz budować, jeździć, skakać i walczyć na ulicach Gotham! Można też stanąć po drugiej stronie, jako jeden z wrogów głównego bohatera! ...a z Arkham Asylum zbiegła cała zgraja znanych rozrabiaków: Joker, Pingwin, Dwie twarze...
Bądź gotowy do walki na lądzie, w wodzie i w powietrzu! Do dyspozycji cała gama pojazdów i gadżetów, Batmobil, Batsamolot, Batkomputer... Zapraszamy do Jaskini Nietoperza!


* Więcej plansz niż w poprzednich częściach, bo 30 podstawowych, a do tego bonusowe.
* Szersze możliwości ulepszania postaci.
* Nowe, unikalne możliwości ruchu i walki.
* Tryb kooperacji oraz opcja pojedynku między graczami.
* Ciekawie mroczna grafika i obowiązkowa lawina dobrego humoru.

Wymagania sprzętowe:

Windows XP/Vista, procesor Intel Pentium III 1.5 GHz lub odpowiednik, 512 MB (1 GB MB dla Windows Vista), karta graficzna 128 MB RAM zgodna z DirectX 9.0c, obsługująca sprzętowo technologię Pixel Shader/Vertex Shader 3.0 (nVidia GeForce 6600GT lub ATi Radeon X1300*), karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c, 4,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd DVD-ROM 8x. * Zintegrowane układy graficzne firm Intel, SiS i VIA wykorzystywane m.in. w laptopach nie spełniają wymagań gry.

Zapraszamy też na inne nasze aukjce, w jednej paczce taniej.