Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lato Joanny - ebook PDF ONLINE

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 6,40 zł     
Użytkownik Virtualo
numer aukcji: 2046165352
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 9   
Koniec: 20-01-2012 01:44:48
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Książka ONLINE

Lato Joanny

Małgorzata Cichalewska

Format:    
Liczba stron:153
ISBN:[zasłonięte]978-83252-73-2
ISBN druk.:[zasłonięte]978-83252-36-7
Data wydania:15 Czerwiec 2011
Wydawnictwo:Telbit
Kategoria:Młodzieżowe
 
Darmowy fragment
Cena za dostęp
miesięczny:
6,40
Cena wersji druk.: 26,00 zł
Zabezpieczenie:dostęp tylko ONLINE
Użytkowanie:na 3 urządzeniach jednocześnie
Drukowanie:brak
Kopiowanie:brak

Opis

Joanna - mieszkanka małej wsi, studentka warszawskiej uczelni i Tomasz - czterdziestolatek, który ze stolicy uciekł na Mazury, bo miał dość wielkiego miasta. Dojrzały mężczyzna, który znalazł bezpieczną przystań i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. I młoda dziewczyna, która nieustannie szuka dla siebie właściwej drogi, a swoim wykształceniem i zachowaniem drażni wiejską społeczność.

W wielkomiejskim zgiełku mogliby się rozminąć. Na wsi, choć są bardzo zwyczajni, łączy ich etykietka "inności". Oboje lubią to, co ma korzenie w przeszłości. Ciszę i jeziora. Nie lubią pędu miasta, wyścigu szczurów, zdrad i obłudy.

Wiele ich łączy, ale i dzieli.

Zderzenie światopoglądu mieszkańców zapomnianej wsi z zachowaniem Joanny rodzi wiele konfliktów. Lato mija spokojnie, ale nie dla dziewczyny. Rodzi się uczucie. W tle pojawiają się ważne, dla mieszkańców miasta czasem egzotyczne, problemy i kpina ze stereotypów i przesądów.

Małgorzata Cichalewska ur. w 1972 r. w Bartoszycach na Warmii i Mazurach. Od siedmiu lat mieszka w Warszawie. Wcześniej studiowała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i pracowała w Toruniu. Jest dziennikarką. Ma męża i dwóch synów (5 i 3 lata). Lato Joanny to debiut.

Księgarnia Internetowa Virtualo

to nowoczesna księgarnia internetowa, która oferuje bezpieczny i szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej (ebooki, audiobooki). Ich zakup i dostawa następuje tylko za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedawane książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nośników (papier, CD, DVD, itp.), są ekologiczne.

Oferowane w naszej księgarni książki są tańsze od tradycyjnych wydań do 90%. Koszty druku, tłoczenia płyt i transportu są wyeliminowane.

Nie czekasz na dostawę, produkty otrzymujesz zaraz po dokonaniu zapłaty.

Mamy nadzieję, że odkryjecie tu Państwo nowe oblicze swoich ulubionych książek.

Pomoc
tel.:+48 22 [zasłonięte] 27
(pn.-pt. 900-1700)
Po zakupie

Kwotę 6,40 zł prosimy przelać na nasze konto w RBS Bank 66 1670 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0040039 [zasłonięte] 914105.
W tytule przelewu należy umieścić numer aukcji oraz nick z allegro.

Klientom, którzy mają powyżej 6 punktów, czyli począwszy od oznaczenia gwiazdką: udostępniamy książkę bezpośrednio po licytacji (automat 24 godz., 7 dni w tyg.).

Książka będzie dostępna na stronie Virtualo.pl, poprzez zakładkę „Moja Biblioteka”. Login i hasło przesyłamy e-mailem. Książkę ONLINE można czytać tylko poprzez sieć Internet przez 30 dni. Czas liczony jest od pierwszego wejścia do książki. Publikacja nie jest przesyłana w formie elektronicznej ani papierowej. Przetestuj fragment książki.

Oferowane przez nas książki są chronione prawem autorskim
i sprzedawane zgodnie z umową z wydawcą.

Zapraszamy do zakupu!