Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LAND ROVER FREELANDER PRZERÓBKA PRZEKŁADKA

20-01-2012, 5:43
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 500 zł     
Użytkownik pawelchejduk
numer aukcji: 2026667998
Miejscowość Myszków
Wyświetleń: 226   
Koniec: 12-01-2012 20:42:56
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Jesteśmy firmą zajmującą się głównie przekładkami anglików. Mamy na swoim koncie przerobionych blisko tysiąc samochodów. Nasza firma jest jednym z pierwszych zakładów na polskim rynku oferującym usługę przekładki Freelandera. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne, wykonujemy również wszelkiego rodzaju naprawy, prowadzimy diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji.Prowadzimy warsztat samochodowy. Głównie wykonujemy specjalistyczne, niestandardowe przebudowy oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych.

 

Cena dotyczy usługi przekładki samochodu Land Rover FREELANDER 98-06r z wersji angielskiej na europejską. Do wszystkich samochodów montujemy , oryginalne przekładnie kierownicze (maglownice) TRW. Nie zakładamy układów kierowniczych od samochodów osobowych (opel ). Freelander z przekładnią " zastępczą , oplowską " nie funkcjonuje prawidłowo nie spełnia jakichkolwiek norm bezpieczeństwa. Auto z takim układem kierowniczym nie powinno być dopuszczone do ruchu. Samochód wyjeżdżający z naszego warsztatu bez problemu przechodzi przegląd techniczny. Każdy samochód opuszczający nasz warsztat otrzymuję gwarancję oraz dokumentację do wydziału komunikacji. W cenie przekładki wliczona jest obsługa klimatyzacji oraz geometria kół. Czas potrzebny na przerobienie samochodu od 3 do 5 dni roboczych. Na życzenie klienta na miejscu wystawiamy opinię rzeczoznawcy. Podczas odbioru samochodu przerobionego już na wersję europejską możliwe jest zrobienie przeglądu technicznego na stacji diagnostycznej.

 

Kwota podana na aukcji dotyczy samej robocizny.

 

Wystawiamy faktury VAT.

 

Wszelkich informacji udzielam pod numerem telefonu: 513 [zasłonięte] 896. [zasłonięte]@wp.pl Nasza strona WWW.