Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LABOINA STEM 5000 K. MACIERZYSTE KREM P/ OCZY PROM

19-08-2014, 21:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 229 zł     
Użytkownik wela24
numer aukcji: 4441607203
Miejscowość Jawor
Wyświetleń: 7   
Koniec: 19-08-2014 21:32:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

 

 

 

PROMOCJA !

 

 

 

 

STEM CELLS, Komórki Macierzyste - czym są, jaką rolę odgrywają w procesie odnowy skóry?
Inaczej komórki pnia (ang. stem cells) - komórki, które mają jednocześnie dwie zdolności:
1. potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów (samo odnawiania swojej puli - proliferacji)
2. różnicowania się do innych typów komórek

To właśnie te zdolności odgrywają ogromną rolę w procesie starzenia się skóry.


Komórki macierzyste naskórka

Głęboko w naskórku twarzy i ciała, obecne są komórki macierzyste, które mają zdolność proliferacji oraz przemieszczania się w stronę powierzchni skóry. Stanowią one 2 - 7 % wszystkich komórek znajdujących się w błonie podstawnej skóry. W momencie podziału powstają dwie komórki, z których jedna pozostaje w fazie rozmnażania a druga przesuwa się w kierunku wyższej warstwy, zwanej kolczystą. Po określonej liczbie podziałów komórki oddzielają się od błony i różnicują, co doprowadza do powstania warstwy rogowej. Cały proces trwa średnio 30 dni. Jeśli skóra jest narażona na działanie czynników niesprzyjających, czas keratynizacji znacząco się skraca. Również tkanki macierzyste nabłonka zaangażowane są w regenerację uszkodzonej tkanki, wymieniając jej komórki. Wraz z wiekiem tkanki nie regenerują się już tak szybko, nie dochodzi już do wystarczającej wymiany komórek macierzystych i w rezultacie tracą one swoją zdolność do prawidłowego funkcjonowania. Na poziomie skóry rozpoczyna się proces starzenia dotykający naskórek, skórę właściwą oraz mieszek włosowy.

 


   Aktywne roślinne komórki macierzyste LABO

U roślin naczyniowych własność komórek macierzystych mają komórki merystemów. W odróżnieniu od człowieka, każda komórka dorosłej rośliny posiada zdolność do tworzenia nowych organów. Roślinne komórki macierzyste wykorzystane w patencie LABO pochodzą z przeszczepów rośliny hodowanych w kulturze. Podobnie jak w przypadku reakcji zabliźniania nowe komórki tworzą się na przeciętej powierzchni przeszczepu. Komórki powoli dzielą się tworząc bezbarwną masę komórkową. Komórki w tej masie to komórki macierzyste porównywalne z komórkami z merystematycznych obszarów rośliny, które zawierają białka reagujące z nukleotydami (RNA i DNA).Technika opracowana przez LABO pozwala na wytwarzanie komórek roślinnych w sterylnych i standardowych warunkach niezależnie od pory roku oraz ograniczeń środowiskowych. Naukowcy firmy LABO opracowali oryginalny kompleks aktywnych roślinnych komórek macierzystych, który w połączeniu z preparatami kosmetycznymi do użytku miejscowego ma działanie regenerujące i odbudowujące długowieczność z korzyścią dla wszystkich warstw skóry: naskórka, skóry właściwej oraz mieszka włosowego. Kompleks taki składa się z aktywnych komórek macierzystych Malus domestica o działaniu aktywującym i regenerującym, aktywnych komórek macierzystych Budleja davidii o działaniu ochronnym oraz teprenonu, który wydłuża długowieczność komórek.

 

 

Dlaczego warto stosować aktywne roślinne komórki macierzyste do aplikacji na skórę i włosy?

Aktywne roślinne Komórki macierzyste LABO zapewniają skórze działanie specyficznych substancji aktywnych (białek, aminokwasów, lipidów i węglowodanów) oraz funkcję regeneratywną dla komórek skóry. Mają one działanie "odnawiające i odbudowujące" na naskórek oraz mieszek włosowy i zapewniają wyjątkowo wysokie efekty synergii.
Działanie aktywnych komórek macierzystych pozwala na:
- Aktywowanie procesów naprawy i regeneracji komórkowej przez komórki macierzyste naskórka
- Odbudowanie zubożałych i niepełnych tkanek na poziomie naskórka i skóry właściwej, wygładzając w ten sposób zmarszczki
- Stymulowanie komórek macierzystych cebulki i mieszka włosowego w celu uruchomienia nowego cyklu wzrostu włosa.

 
LABOINA stem to nowa generacja preparatów do wygładzania zmarszczek mimicznych oraz wszystkich zmarszczek skóry twarzy. Podstawowa formuła jest wskazana zarówno w pielęgnacji przeciw zmarszczkom mimicznym ( dzięki 5 substancjom rozluźniającym), przeciw zmarszczkom powstałym wskutek starzenia się skóry (dzięki czystemu kwasowi hialuronowemu o niskiej masie molekularnej oraz nowemu Endo H.A., który stymuluje wewnętrzną produkcję kwasu hialuronowego), a także pielęgnacji przeciw oznakom wieku (wiotczenie, utlenianie, plamy naskórne - dzięki Palmitoyl Tetrapeptide-7, C.S.E., Arbutin).


Aplikacje naskórne LABOINA stem składają się z dwóch elementów: preparatu przeciw zmarszczkom LABOINA stem oraz aktywnych roślinnych komórek macierzystych w pojemniku w zestawie. Opatentowane działanie synergiczne aktywnych roślinnych komórek macierzystych LABO w zabiegach pielęgnacyjnych przeciw zmarszczkom oraz starzeniu się skóry jest jeszcze bardziej dopasowane do komórek skórnych dzięki obecności fitoendorfin, substancji pochodzenia roślinnego. Fitoendorfiny stosowane przez LABO pochodzą z niepokalanka pospolitego, rośliny bardzo wskazanej w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy zapobiegających jej starzeniu.
Aktywne roślinne komórki macierzyste LABO wraz z ekstraktem z niepokalanka przyczyniają się do stymulacji proliferacji fibroblastów (odpowiedzialnych za produkcję kolagenu) oraz keratynonocytów (ważnych przy proliferacji naskórka) i odgrywają ważną rolę w odnowieniu bogactwa komórkowego skóry, tak z punktu widzenia liczbowego jak funkcjonalnego - w szczególności w sytuacji, gdy skóra jest dojrzała, uszkodzona przez promieniowanie słoneczne oraz zanieczyszczenia.


Preparaty LABOINA stem posiadają zróżnicowane stężenie głównych czynników rozluźniających, aby dopasować swoje działanie do rodzaju zmarszczek: 1000, 3000, 5000 - umiarkowane, głębokie, i bardzo głębokie zmarszczki mimiczne. Dawki 7000 oraz 9000 są wskazane dla bardzo licznych i głębokich bruzd mimicznych. Gama produktów obejmuje Aplikacje naskórne, do intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych, oraz preparaty do użytku codziennego lub uzupełniającego po zakończeniu zabiegów:
LABOINA stem Aplikacje Naskórne
LABOINA stem Krem na dzień
LABOINA stem Krem na noc
LABOINA stem Krem wokół oczu
LABOINA stem Maseczka

 

W kremach do twarzy Aktywne Roślinne Komórki Macierzyste są już zawarte w emulsji i są chronione dzięki specjalnemu systemowi mikrokapsułkowania.

 


OPAKOWANIE 15ml SŁOICZEK

  

 KOSZT PRZESYŁKI 7 ZŁ WPŁATA NA KONTO, 14 ZŁ ZA POBRANIEM (WYMAGANE POSIADANIE CO NAJMNIEJ 3 POZYTYWNYCH KOMENTARZY LUB POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA)  

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY MASZ GWARANCJĘ ZAKUPU ORYGINALNEGO, PEŁNOWARTOŚCIOWEGO TOWARU PROSTO Z APTEKI. KUPUJĄCY OTRZYMUJE PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ VAT

WSZYSTKIE PACZKI STARANNIE ZAPAKOWANE WYSYŁAMY PRIORYTETEM, POCZTĄ POLSKĄ, NAJPÓŹNIEJ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY.

  

PŁATNOŚCI

APTEKA "POD ZŁOTYM WĘŻEM"

UL.PIASTOWSKA 16

59-400 JAWOR

PKO BP O/JAWOR

65 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 002332

W TREŚCI PRZELEWU PROSZĘ PODAĆ NR AUKCJI ORAZ NICK (NAZWA UŻYTKOWNIKA ALLEGRO)

 

  

UWAGA !

 1. W PRZYPADKU ZAKUPU WIĘKSZEJ ILOŚCI PRZEDMIOTÓW, KTÓRE PRZEKRACZAJĄ MASĘ 1KG, CENA PRZESYŁKI MOŻE ULEC ZMIANIE (ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z CENNIKA POCZTY)

2. W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO ZAMÓWIONEGO TOWARU, PROSIMY WCZEŚNIEJ POWIADOMIĆ NAS O TYM MAILEM. PO PRZYGOTOWANIU PRODUKTÓW OTRZYMASZ OD NAS WIADOMOŚĆ Z ZAPROSZENIEM DO ODBIORU (W PRZYPADKU UPRZEDNIEGO DOKONANIA PRZELEWU, PROSIMY O OKAZANIE PRZY ODBIORZE DOWODU WPŁATY ORAZ NUMERU AUKCJI ALLEGRO)

3. NIE ODWOŁUJEMY OFERT. ZŁOŻENIE OFERTY KUPNA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ POWYŻSZYCH WARUNKÓW. REGULAMIN TEN DOTYCZY WSZYSTKICH AUKCJI O ILE W TREŚCI NIE WYSZCZEGÓLNIONO INNYCH ZASAD.

  

W razie jakichkolwiek uwag dotyczących produktu lub przesyłki, prosimy o pilny kontakt. Zawsze staramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie problemu.O NAS

 

 


 

LABOINA STEM 5000 K. MACIERZYSTE KREM P/ OCZY PROM