Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kurs gitarowy DVD - Metallica, filmy == na Prezent

20-01-2012, 19:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 29 zł      Aktualna cena: 29 zł     
Użytkownik www_gitarowy_pl
numer aukcji: 2025864594
Miejscowość Poniec
Licytowało: 5    Wyświetleń: 188   
Koniec: 15-01-2012 23:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

Formularz:

Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon:
697 [zasłonięte] 482
(PlusGSM)
Czynny: 8:00 - 21:00

065 [zasłonięte]2163
(stacjon.)
Czynny: 8:00 - 18:00

E-mail:
poczta.praxisgmail.com

 
Nr konta mBank:
35 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 431076Dane do przelewu:
F.P.H.U. Praxis
Gołaszyn ul. Paderewskiego 6
63-940 Bojanowo


Dostępne również
Płatności Allegro:

 

 


Poczta Polska

Koszty przesyłki podane na górze strony, w sekcji "Transport i płatność"

Osoby bez pełnej aktywacji konta nie mogą korzystać z
wysyłki za pobraniem.

 

Regulamin Aukcji
Kupując, akceptujesz jego treść.

 • Wysyłka "Za Pobraniem" dostępna wyłącznie dla osób z pełną aktywacją konta oraz z liczbą pozytywnych komentarzy powyżej 5.

 • Kupujący w ciągu 24h jest obowiązany potwierdzić udział w aukcji, podając sposób zapłaty oraz wysyłki.

 • Kupujący obowiązany jest podpisywać korespondencję mailową nazwiskiem oraz nickiem z Allegro. Listy nie podpisane będą realizowane w ostatniej kolejności.

 • Jeżeli kupujący wyraża chęć ubezpieczenia przesyłki powinien poinformować nas o tym i wpłacić odpowiednią kwotę.

 • Kupujący zobowiązany jest do otwarcia przesyłki przy odbiorze w obecności dostawcy. W przypadku jej widocznego uszkodzenia należy sporządzić protokół uszkodzenia i przesłać do naszej firmy. W imieniu kupującego będziemy domagać się odszkodowania za zniszczenie. W przypadku, gdy reklamacja przesyłki przez firmę transportową nie będzie uznana, firma Praxis nie ponosi odpowiedzialności i nie jest obowiązana pokryć strat kupującego. Ryzyko transportu ponosi kupujący, dlatego preferujemy odbiór osobisty towaru.

 • W przypadku reklamacji towaru wynikającej z innych przyczyn niż transport kupujący dostarcza przedmiot do siedziby sprzedającego na własny koszt. W przypadku uznania reklamacji sprzedawca odsyła przedmiot na własny koszt i zwraca kupującemu koszt zwykłej przesyłki pocztowej priorytetowej bez dodatkowych opcji tj. ubezpieczenie, express itd. wg cennika poczty polskiej obowiązującego w dniu nadania paczki. W przypadku braku uznania reklamacji sprzedawca odsyła do kupującego paczkę za pobraniem kwoty pokrywającej poniesione koszty.

 • Wraz z przedmiotem składanym do reklamacji powinna znajdować się notatka opisująca uszkodzenie oraz numer konta kupującego i jego dane.

 • Ryzyko transportu reklamowanego towaru ponosi kupujący, dlatego prosimy starannie zabezpieczyć przesyłkę.

 • Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy . Jest to dla nas znak, że wszystko odbyło się prawidłowo. Jeśli ma to być komentarz negatywny, proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.

 • Każda transakcja posiada automatyczny system informowania klienta o jej przebiegu. Jeśli do 2 dni po zakupie nie otrzymałeś żadnego maila (np. dotyczącej wysyłki, zapłaty za przedmiot), prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Prawdopodobnie nie doszła do nas informacja od Ciebie i zamówienie nie jest realizowane.

 • Czas realizacji zamówienia do 2 dni od chwili zaksięgowania pieniędzy lub informacji o wysyłce "za pobraniem".

 • Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Paczki nadawane są codziennie rano, do godziny 10:00.

 


Jak zagrać największe przeboje sławnych wykonawców?


 

Kto jeszcze chce zagrać utwory takich zespołów jak:
Metallica,
Led Zeppelin, Bon Jovi,
czy legendarnego Erica Claptona?

 

 

 

 

Witaj


Nie wiem jak jest u Ciebie, ale spora część początkujących gitarzystów dochodzi w pewnym momencie do punktu, w którym zadają sobie pytanie:


„Jak to jest... Gram już dobrych kilka miesięcy, a nie umiem zagrać niczego, co zachwyciłoby moich znajomych i udowodniło, że jestem dobrym gitarzystą...”


Na e-mailowym kursie gry na gitarze, który prowadzę, otrzymałem dziesiątki listów. Często pytano mnie: „Jak zagrać dany utwór?” oraz „Jak odczytać tabulaturę do niego?”.


Z tego wynika, że poważną barierą, która powstrzymuje Cię przed dalszym rozwojem jest trudność z czytaniem tabulatur. A jeśli nawet umiesz już czytać tabulatury, to na pewno miałeś problem z właściwym ułożeniem ręki, by zagrać dany zapis. Na przykład taki:


|--------------------|
|--------3--------4--|
|--------4--------2--|
|-----5--------4-----|
|-----------2--------|
|--3-----------------|


Jeśli grałeś już z tabulatur to wiesz, że o wiele łatwiej byłoby, gdyby ktoś najpierw pokazał Ci, jak to wszystko zagrać…


Dzisiaj daję Ci tę możliwość. Wybrałem cztery rewelacyjne utwory, które będziesz mógł lub mogła nauczyć się w bardzo krótkim czasie. Wszystkie utwory zostały rozpracowane dźwięk po dźwięku tak, abyś mógł zobaczyć każdy szczegół.Utwory jakich się nauczysz, możesz obejrzeć
na poniższych filmach: 

 

Metallica - Nothing Else Matters

 


 

 

 

 

Led Zeppelin - Stairway to Heaven

 


 

 

 

 

Eric Clapton - Wonderful Tonight

 


 

 

 

 

 

 

 

Bon Jovi – Livin’ on a Player

 

 

 

 

 

 

 

Pomyśl teraz, jakby to było, gdybyś nauczył się grać tych 4 świetnych utworów, które zna prawie każdy?


Założę się, że za każdym razem dostałbyś Wielkie Brawa.


 

Na czym polega prostota nauki z tym kursem?


 

Każdy utwór został zwolniony o 75%. Oznacza to, że wszystko zagrane jest tak wolno, że nie sposób przegapić któregoś z dźwięków.

  

 


 

Dodatkowo wszystkie piosenki zostały zarejestrowane z dwóch ujęć kamer, dzięki temu każde szarpnięcie struny oraz przyciśnięty próg jest doskonale widoczny.

 

 


 

 

 

 

Każdy zagrany dźwięk jest podświetlony na tabulaturze innym kolorem. To rozwiązanie pozwoli Ci śledzić na bieżąco, w którym miejscu się znajdujesz.

 

 

 

 

 

 

 

Podczas uderzeń akordów widoczne są również strzałki, które mówią o kierunku bicia prawą ręką. Już nie będziesz musiał wpatrywać się w ekran, by zobaczyć jak uderzyć w struny.

 

 

 

 

 

 

 

Nauka odbywa się etapami - po 4 takty. W praktyce wygląda to tak, że widzisz fragment (4 takty) w normalnym tempie, a następnie ten sam fragment w zwolnieniu o 75%. Takie rozwiązanie zapewni Ci przyjemniejszą naukę.

 

 

 

Abyś mógł lepiej zrozumieć na czym to wszystko polega, zobacz poniższy film. Jest to fragment piosenki Erica Claptona - Wonderful Tonight.

 Kliknij w zdjęcie

 

 


Jeśli myślisz, że to już wszystko co znajdziesz na
płycie to czytaj dalej…

 


Oprócz piosenek granych na tradycyjnej gitarze, masz możliwość nauczenia się solówek do dwóch utworów. Są nimi Nothing Else Matters oraz Stairway to Heaven. Solówki te zostały przedstawione na gitarze elektrycznej i rozpracowane identycznie jak poprzednie filmy. A to oznacza, że zobaczysz je również w zwolnionym tempie (75%).

 


 

 

Nothing Else Matters - Solo

 

 

 

  

Stairway to Heaven - Solo

 

 

 

 

 

 

 

„A co jeśli nie umiem jeszcze czytać tabulatur?”


Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś z tabulatur, to z tym kursem się tego nauczysz. Na płycie znajdziesz osobny dział omawiający zapis tabulatorowy. Dowiesz się z niego co to jest Hammer on, Pull off, Slide, Bend, Muffed Strings oraz Vibrato. Wszystkie te techniki artykulacyjne zostały pokazane na filmie w sposób przejrzysty i zrozumiały.

 


 

 


Zanim jednak zdecydujesz się na zakup zobacz, jakie bonusy przygotowałem dla każdego, kto skorzysta z tej oferty...


 

Prezent nr 1

 

 

Kurs chwytów gitarowych. Jest to program zawierający zbiór najważniejszych akordów. Znajdziesz w nim przejrzyste zdjęcia oraz diagramy, które pomogą Ci w nauce.


 

 

 

 

 

Dodatkowo do akordów podstawowych dołączone są próbki dźwiękowe, abyś mógł usłyszeć jak powinny one brzmieć. W kursie znajdziesz zdjęcia do 164 akordów. Ten bonus wart jest 6,10 zł.

 

 

 

 

 

Prezent nr 2

 

 

Kolejny prezent to kostka gitarowa firmy Alice.

Wartość bonusa - 1,35 zł

 

 

 

 

Prezent nr 3

5 zł rabatu
przy zakupie
dwóch części

 

 

Jeśli kupisz dwa kursy jednocześnie:

"Kurs gitarowy dla początkujących"
oraz
"Opracowania piosenek na DVD" otrzymasz 5 zł rabatu

 

 


Na tej płycie znajdziesz szereg cennych porad związanych z nauką gry na gitarze. Dodatkowo na filmach zobaczysz jak zagrać 59 piosenek polskiego rocka. Szczegóły znajdziesz tutaj.

 

 

 

Czy zwróciłeś już uwagę, jak cenne bonusy otrzymasz wraz z kursem? Sama ich wartość to ponad 12 zł.

 


 

Trochę o samej płycie...


 

Ile płyt jest w pudełku?

Kurs składa się z 2 płyt DVD.

 

Jaki jest łączny czas filmików?

Czas wszystkich filmów to aż 3 godziny i 28 minut.

 

Na czym odtwarzać płytę?

Płytę można uruchomić na tradycyjnym DVD, Komputerze PC lub laptopie.

 

Czy utwory są licencjonowane?

Tak, na korzystanie z utworów posiadamy licencję wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

 

Jak wygląda kurs od środka?

Każda piosenka na płycie ma interaktywne menu, dzięki czemu łatwo wybierzesz interesujący Cię film.

 

Zdj. Menu kursu - Metallica

 

Zakup kursu to inwestycja wynosząca tylko 29 zł. Gdybyś chciał lub chciała, wziąć lekcję nauki gry na gitarze, to tylko za jedną godzinę zapłacisz co najmniej 10 zł. Aby nauczyć się wszystkich utworów, które są na tej płycie potrzebowałbyś około 40 godzin płatnych lekcji. To co najmniej 400 zł !!! U mnie zobaczysz to wszystko na zwolnionych filmach za jedyne 29 zł (oszczędzasz 371 zł !!!)


Zanim dokonasz wyboru, która z powyższych możliwości jest dla Ciebie najbardziej korzystna, dowiedz się, że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna.Udzielam Ci bowiem 30-dniowej, bezwarunkowej gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że masz dokładnie 30 dni na przetestowanie całego kursu. Jeśli w ciągu tych 30 dni, w którymkolwiek momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany i dasz mi o tym znać, zwrócę Ci Twoje pieniądze, również te wydane na przesyłkę.

 

 

Początkowo gwarancja wynosiła 15 dni. Jednak wydłużyłem ją, abyś miał lub miała więcej czasu na zaznajomienie się z zawartością płyty. 

 

Aukcja objęta jest również Programem Ochrony Kupujących, stworzonym przez serwis alle (więcej o POK)

 

 

 

Program Ochrony Kupujących zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy:


- zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;

- otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

 

 

 

Czy już zwróciłaś uwagę, jak bezpieczna
jest Twoja inwestycja?


 

Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć w "KUP TERAZ" i otrzymać Twój Kurs Gitarowy na DVD.

 

Do usłyszenia!

 

Kamil Goldmann
Właściciel firmy "PRAXIS"

 

 

P.S. Pamiętaj, że oprócz Kursu na DVD otrzymasz również:

- Kurs chwytów gitarowych o wartości 6,10 zł

- Kostkę do gry Alice o wartości 1,35 zł

- 5 zł rabatu na "Kurs Gitarowy dla początkujących"

- Gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli nie będziesz zadowolony.

 

Dlatego zachęcam Cię: Wróć do góry tej strony - i jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - kliknij w "Kup Teraz", aby otrzymać ten kurs.

 

 

 

 

Dla pracowników Allegro

Kurs nie jest objęty licencją GNU/GPL. Oświadczam, iż jestem jedynym autorem i właścicielem filmów - (firma PRAXIS) i posiadam do nich wszelkie prawa majątkowe (ustawa z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) ustawa z dnia 08.06.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)). Kopiowanie części lub całości bez pisemnej zgody firmy PRAXIS w jakiejkolwiek postaci jest nielegalne i zabronione. Aukcja zgodna z regulaminem Allegro Aukcje Online.
Na utwory wykorzystane w kursie firma Praxis posiada licencję ZAiKS.

<