Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kubuś i Przyjaciele gra komputerowa MEGaPROMOCJA

18-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59,90 zł     
Użytkownik v-play
numer aukcji: 2034116833
Miejscowość Kęty
Wyświetleń: 8   
Koniec: 12-01-2012 23:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

  

  

  

MEGaPROMOCYJNA CENA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI NA ALLEGRO PRZEZ FIRMĘ

  

V-play

  

  

Kubus i Przyjaciele

Nowa,oryginalnie zafoliowana gra komputerowa 

w polskiej wersji językowej

(real foto na dole aukcji)

 

  

 

OPIS GRY:
Gra dla najmłodszych dzieci, w której towarzyszymy Kubusiowi Puchatkowi i innym postaciom znanym z jego bajek, wysłuchując interaktywnej opowieści i uczestnicząc w różnorakich zabawach.

Kubuś i przyjaciele to gra edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. W trakcie zabawy młody gracz towarzyszy słynnemu Kubusiowi Puchatkowi i innym mieszkańcom Stumilowego Lasu w pasjonujących przygodach.

Fabuła opisywanej gry bezpośrednio bazuje na kinowym filmie animowanym pod tym samym tytułem, a całość zrealizowana została w konwencji interaktywnej opowieści. Oznacza to, że oglądamy kolejne wydarzenia, zatrzymując się co jakiś czas w nowych miejscach i wykonując w nich różnorakie czynności. Po zaliczeniu wszystkich interesujących nas zadań możemy wznowić opowieść, awansując tym samym do jej kolejnych rozdziałów.

 

 

Istotną cechą omawianej gry jest zawartość wielu różnych odmian zabaw i łamigłówek, stworzonych zarówno pod kątem trzylatków, jak i dla nieco starszych dzieci. Wszystkie dostępne zabawy cechują się bardzo przejrzystymi regułami, pomagając między innymi w nauce rozpoznawania kolorów i kształtów, czy doskonaleniu zdolności logicznego myślenia. Zaliczanie mini-gier nagradzane jest garnkami wypełnionymi ulubionym przysmakiem Kubusia Puchatka, czyli miodem. W miarę zdobywania kolejnych garnków odblokowywane są nowe atrakcje, jak chociażby specjalne kolorowanki. Rysunki te można w dowolnej chwili wydrukować i następnie przystąpić do ich kolorowania już po odejściu od komputera.

Na oprawą graficzną gry składają się kolejne miejsca w Stumilowym Lesie, które odwiedza się w trakcie przygód. Cechą godną odnotowania jest także to, że głosów widocznym na ekranie postaciom użyczyli polscy aktorzy, znani z pracy przy bajkach związanych z postacią Kubusia Puchatka.

 

Gry są pakowane w bezpieczne "bąbelowe"koperty dzięki czemu zawsze docierają bezpiecznie do celu  

         

    

 

UWAGA!!!
Warto kupować na naszych aukcjach większą liczbę przedmiotów jednorazowo,gdyż za wysyłkę płaci się tylko raz (tak jak za jedną sztukę).
Dodatkowo przy jednorazowym zakupie na naszych aukcjach za kwotę powyżej 199,90 zł wysyłka wylicytowanych przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej GRATIS!!!

 

wymagania sprzętowe:

 

 • Pentium IV 2 GHz,

 • ] 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7),

 •  karta grafiki 128 MB (GeForce 5600 lub lepsza);

 •  Windows XP/Vista

 •  

    

   

   

   

   

   

   Wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach przedmioty są dostępne"od ręki".

  Do każdej zakupionej u nas gry dołączony jest paragon fiskalny lub FV(na życzenie).

  Jesteśmy legalnie działającą firmą.

  Zapewniamy fachowe porady dotyczące sprzedawanych przez nas produktów.

  Wysyłka "za pobraniem"jest dostępna dla użytkowników Allegro z min 5 pozytywnymi komentarzami(jeżeli nie posiadają Państwo wymaganej liczby komentarzy a interesuje Państwa wysyłka za pobraniem -prosimy o kontakt-napewno się dogadamy;)

    

  Zapraszamy do zakupu!!!

   

   

  Kubuś i Przyjaciele gra komputerowa MEGaPROMOCJA