Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

książka telefoniczna 2010/2011 - 1 województwo

24-01-2012, 7:58
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 123 zł      Najwyzsza cena licytacji: 123 zł     
Użytkownik infobank
numer aukcji: 2050324202
Miejscowość Słupsk
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 55   
Koniec: 10-02-2012 09:28:29
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

nie jesteś zarejestrowany?
zajrzyj na stronę o mnie

książka telefoniczna 2011 na CD lub DVD - wojewódzka - czyli zamawiasz tylko i wyłącznie 1 województwo, firmy i abonenci prywatni, z dzienną aktualizacją danych (płyta wychodzi raz dziennie), uaktualnienie do zakupienia w każdym momencie.
Jako jedyna w Polsce zawiera abonentów prywatnych (ich telefony stacjonarne i komórkowe- nieliczne)!

 

obejmuje województwa do wyboru:

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodnopomorskie

jeżeli potrzebujesz cała Polskę 2011 (nowa wersja - nowe bazy) zajrzyj na inne nasze aukcje - dostępna również wersja z adresami email (legalnymi - ze zgodami na otrzymywanie treści reklamowych - mailingu)

wersja nowa powiększona w części firmowej o:
- oferty firm
- zdjęcia
- dodano również 1 interfejs - dla wszystkich województw
- dodano możliwość drukowania wyszukanych rekordów
- dodano pozycjonowanie firmy w wynikach wyszukiwania

przedmiotem aukcji jest Książka Telefoniczna na CD lub DVD 2011, zawierająca firmy i osoby prywatne. (wersja pracuje na wszystkich windowsach), posiada własną wyszukiwarkę - szuka dowolnego kryterium.
Jako jedyna w Polsce zawiera telefony wszystkich sieci (stacjonarnych i komórkowych - głównie firmy) - jest aktualizowana raz dziennie (z oczywistych względów nie zawiera wszystkich telefonów).


na naszej stronie firmowej (dotyczy firm - możesz uzupełnić dane o swojej firmie, o: ofertę, zdjęcia, czy logo, jak również wypozycjonować stronę w wynikach wyszukiwania - (adres strony podany jest na stronie o mnie)

wersja baz danych otwarta - tzn. bazy są w msacces - gdzie możesz dokonywać własnych zmian i dopisywać własne rekordy


Oprogramowanie ksiązki jest oprogramowaniem autorskim, którego nasza firma jest właścicielem, książka telefoniczna na CD wychodzi od 2001, firma prowadzi również wersję on-line, (firmy i osoby prywatne), dziennie nasz serwis odwiedza około 5000 osób, z których około 500, dopisuje dane do książki telefonicznej (wpisy i korzystanie są bezpłatne), dane te trafiają następnie do wersji na CD - stąd dzienna aktualizacja książki. Zgłaszając dane w serwisie www, klient wyraża zgodę (lub nie) na umieszczenie danych w książce telefonicznej (on-line i na CD). Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - dane w zakresie osób prywatnych, nie są danymi osobowymi - nie występują dokładne adresy miejsca zamieszkania, (chyba że przy wpisie zostaną takowe podane), mimo wszystko każdy może sprawdzić czy został zamieszczony i pisemnie wyrazić chęć zaprzestania publikacji jego danych.

zeus28_2006