Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KROOLIK UNDERWOOD: GENTLEMAN FLOW [CD]

09-06-2014, 9:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 34,99 zł     
Użytkownik drake2
numer aukcji: 4228054904
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 5   
Koniec: 09-06-2014 09:23:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

darmowa wysyłka
Kroolik Underwood: Gentleman Flow [CD]
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]21025
nośnik:
CD
liczba noœników:
[1xCD]
rodzaj opakowania:
super jewel case
 Opis

Debiutancki album Kroolika Underwood zatytułowany "Gentelman Flow".

- Płyta będzie głównie rapowa, ale oczywiście nie zabraknie refrenów śpiewanych na kilka głosów przeze mnie, kilku kawałków w całości śpiewanych, będą też dwa lub trzy bonusy na płycie utrzymane w dość chilloutowym klimacie - mówi Kroolik Underwood. - Album ma w 100% odzwierciedlać moje zamiłowanie do muzyki, do śpiewu, rapowania, grania na instrumentach, dlatego nie zamierzałem rezygnować z takich klimatów nawet, jeśli będzie to krytykowane. Nagrywam muzykę dla świadomych odbiorców, którzy doceniają wszechstronność wykonawcy. Jeśli chodzi o warstwę muzyczną, to jakieś 70% produkcji jest moja, za trzy kawałki odpowiedzialny jest SoDrumatic, za jeden Kung fu i Tom Palash. Cały mix robię sam. - dodaje muzyk.
Aktualnie trwają prace nad pierwszym promującym wydawnictwo klipem do utworu "Maximum", którego premiera odbędzie się jeszcze przed wydaniem krążka. Drugi singiel/klip to "Fabryka Hitów" z gościnnym udziałem RPS (Peja).
Bio:

Kroolik Underwood to wokalista, raper, instrumentalista i producent znany chociażby z gościnnego udziału na płycie "0`7 na dwóch" projektu Kobra X Bezczel. Produkcją muzyczną zajmuje się od początku lat dziewięćdziesiątych, od 1998 roku tworzy gnieźnieński Kartel TCB. Tam jako realizator, współtwórca, producent i wykonawca występuje pod pseudonimem Kroolik. Przydomka Underwood używał dotąd przy produkcjach wokalnych, głównie opartych o klimaty soul pomieszane z muzyką elektroniczną. Próbkę możliwości Kroolika Underwood można sprawdzić w ostatnim klipie Kobry i Bezczela do utworu "Nim nastanie świt"

stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!