Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOMPUTER AMD APU 4 x 4,1 8GB GTX750 2GB HDD 1TB DV

18-08-2014, 21:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 749 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 1 749 zł     
Użytkownik ami-kom
numer aukcji: 4485891149
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 257   
Koniec: 18-08-2014 20:35:16

Dodatkowe informacje:
Taktowanie procesora (MHz): 4100
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]
Procesor: Klasy AMD APU
Producent: Pozostałe
Liczba rdzeni procesora: Cztery
Pamięć RAM (MB): 8192
Pojemność dysku (GB): 1000.00
Obudowa: Midi Tower
Monitor: Brak
System operacyjny: Brak systemu
Napędy: Nagrywarka DVD
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Untitled Document

kontakt do naszej firmy, amikom
Systemy operacyjne:

 

KomentarzePanelealle

 

  galeria zobacz takze

Monitory:

 

KomentarzePanelealle

 

  darmowy panel aukcji

GAMEINGOWY KOMPUTER AMD APU A8 6600K

Komputer z procesorem AMD APU A8-6600K 4x4.1GHz Prędkość procesora to 3,9 ghz. a w TRYBIE TURBO taktowanie wzrasta aż do 4,1. Procesor posiada technologię Turbo Boost — to jest, wydajność procesora na żądanie. Co powoduje, że systemy operacyjne mogą realizować więcej zadań z większą wydajnością.

8GB pamięci RAM, DDR3 zainstalowana w komputerze pozwala na szybką i stabilną pracę. Od parametrów pamięci zależy szybkość komputera i wykonywanych na nim operacji. Prezentowany komputer został wyposażony w najnowszą pamięć DDR3, która zwiększa wydajność o 30% w stosunku do starszych modeli.

GeFORCE N-VIDIA GTX 750 2GB Komputer ten posiada najnowszą niezintegrowaną kartę graficzną N-Vidia pozwalającą na wkroczenie  w świat gier PC najnowszej generacji. Z tymi potężnymi kartami graficznymi GeForce możesz doświadczyć intensywnych poziomów realizmu, które zapewniają wejście w sam środek akcji.

Technologia 3D Vision przekształca Twój komputer PC w platformę udostępniającą porywające, stereoskopowe wrażenia 3D. Technologia 3D Vision – połączenie zaawansowanych technologicznie okularów bezprzewodowych oraz oprogramowania – przekształca setki gier PC w pełne stereoskopowe wersje 3D.

Karta ta także wykorzystuje w pełni najnowszego DirectX.

Twardy dysk 1000GB. Komputer posiada bardzo pojemny dysk twardy z szybkim interfejsem SATA. Nowoczesny i energooszczędny dysk daje nam możliwość składowania olbrzymiej ilości danych oraz pozwoli na błyskawiczne uruchamianie aplikacji.

Nagrywarka DVD pozwoli na odtwarzanie i nagrywanie płyt DVD oraz CD, także płyt dwuwarstwowe 8,5 gb

 

Płyta główna oparta jest na najnowszym chipsecie A55, do budowy naszych komputerów stosujemy płyty wyłącznie renomowanych firm tj.: MSI, Gigabyte lub ASUS

Można podłączyć 5 głośników, którym towarzyszy dodatkowy głośnik niskotonowy, zwany subwooferem (5:1). Trzy głośniki rozmieszczone z przodu i dwa po bokach, oraz głośnik niskotonowy.

USB 2,0 x 8

Złącze VGA (d-sub) są zaprojektowane do transmisji analogowego sygnału wideo o wysokiej rozdzielczości z komputerów do monitorów LCD, LED, projektorów.

Złącze HDMI pozwala łączyć ze sobą komputer, monitory i telewizory cyfrowe. Kablem przesyłany jest sygnał cyfrowy wideo oraz dźwięk audio.

Karta sieciowa WAN 10/100

Zasilacz każda z naszych jednostek wyposażona jest w markowy zasilacz posiadający PFC, moc zasilacza dobierana jest do każdej konfiguracji indywidualnie, w tym zestawie oferujemy zasilacz 500W.

RATY bez ryzyka i wychodzenia z domu , minimum formalności !
Okres kredytowania w banku Santander wynosi od 10 do 36 miesięcy.

Aby dokonać zakupu na raty kliknij „Kup Teraz”, a następnie wypełnij odpowiednio formularz płatności i dostawy. Ręcznie wybierz formę płatności „Inna” oraz w polu „Wiadomość dla Sprzedającego” wpisz „Zakup ratalny”

 

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

PŁATNOŚĆ
1. Przedpłata na konto bankowe:
    Amikom,   
Numer Konta: WBK Bank Zachodni oddz.7 Warszawa  171[zasłonięte]101400[zasłonięte]00113[zasłonięte]846
2. Szybka płatność PayU
3. Płatne kurierowi , pobranie

GWARANCJA 2 lata

Produkt posiada dwa lata gwarancji. Wszystkie podzespoły są fabrycznie nowe , pochodzą z legalnego źródła, bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu nie będzie problemów z realizacją gwarancji !. Gwarancja dwa lata na wszystkie podzespoły pozwoli Ci spać spokojnie! Wszystkie naprawy gwarancyjne sprzętu zakupionego u nas są bezpłatne.

Płacisz tylko za 1 usługę transportową! Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów (również z innych naszych aukcji). Nie zarabiamy na przesyłkach! Wystarczy nam zarobek na sprzedanym towarze.

Chcesz odebrać osobiście? Nie ma problemu! Wylicytuj towar na aukcji i skontaktuj się z nami a będziesz mógł odebrać towar w naszym sklepie.

G Data InternetSecurity 

Kompleksowa ochrona przed wirusami, trojanami i zagrożeniami z Internetu.
Gwarantuje skuteczną i stabilną ochronę przed wirusami, trojanami, hakerami, spamem i innymi zagrożeniami z Internetu dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.
Zintegrowana kontrola rodzicielska chroni Twoje dzieci przed otwieraniem niepożądanych stron.
Ochrona jest łatwa w konfiguracji, funkcjonuje w tle i nie spowalnia systemu

PEŁNA LICENCJA PROGRAMU

NA 1 ROK !

o wartości rynkowej 100zł