Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KOMBI - 4 / GOOD++

04-12-2014, 14:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 4,99 zł     
Użytkownik iwogracz
numer aukcji: 4832291698
Miejscowość Kruszwica
Licytowało: 1    Wyświetleń: 5   
Koniec: 04-12-2014 14:10:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozmiar płyty: 12 cali
Obroty: 33 rpm
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

KOMBI - 4
POLSKIE NAGRANIA

STAN PŁYTY: GOOD++(OCENA WIZUALNA - KILKA RYSEK)

STAN OKŁADKI: VG+

 

 

IDEALNY (MINT) płyta: sama płyta jest nowa, bez śladów użytkowania na powierzchni i bez zmian w jakości dźwięku; okładka: okładka oraz dodatkowe elementy takie jak plakat, kartka z tekstami są w idealnym stanie.
DOSKONAŁY (EXCELLENT) płyta: zdradza pewne ślady użytkowania, ale spadek jakości dźwięku jest minimalny; okładka: okładka i opakowanie mogą odznaczać się niewielkim zużyciem lub/i posiadać niewielkie zagięcia.
BARDZO DOBRY (VERY GOOD) płyta: była wielokrotnie odtwarzana, ale nie odznacza się znaczącym spadkiem jakości dźwięku, mimo zauważalnych znaków na powierzchni oraz niewielkich zarysowań; okładka: normalne zużycie i otarcia okładki i dodatkowych elementów bez znaczących wad.
DOBRY (GOOD) płyta: była tak często odtwarzana, że jakość dźwięku jest wyraźnie niższa; może pojawić się niewielkie zniekształcenie i średnie zadrapania; okładka: pojawiają się zagniecenia, zdarcie rogów, przetarcie krawędzi, blaknięcie kolorów i inne.
ZADOWALAJĄCY (FAIR) płyta: nadaje się do odtwarzania, ale nie dbano o nią należycie, więc mogą pojawić się głośne trzaski, może przeskakiwać; okładka: naddarta, poplamiona i/lub zamazana.
KIEPSKI (POOR) płyta: nie będzie dobrze grała z powodu zadrapań, brzydkich trzasków itp.; okładka: bardzo zniszczona lub częściowy jej brak.
ZŁY (BAD) płyta: nie nadaje się do odtwarzania, może nawet być połamana; egzemplarz jedynie dla kolekcjonerów