Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Koebers SuperMix karma dla psa 10kg płatkowa Zabrz

18-01-2012, 7:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 126,66 zł     
Użytkownik plvnm
numer aukcji: 2035175891
Miejscowość ZABRZE
Wyświetleń: 12   
Koniec: 17-01-2012 14:46:54
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DHL sprawdź gdzie jest twoja paczka

Karma dla psów Koebers SuperMix 10 kg płatkowa

Köber's (Koeber's)Karma płatkowa 10 kg 

To sprawdzony i tradycyjny klasyk produkcji Koebers przeznaczony dla psów wszystkich ras. Karma bardzo ceniona przez hodowców ze względu na uzyskiwany dzięki jej spożywaniu efekt doskonałej, lśniącej sierści oraz witalności psów.

Karma polecana psom wystawowym z normalną aktywnością. Doskonała dla regeneracji psów z problemami sierści. W praktyce także doskonała dla karmiących suk.

Skład: 28% białko; 8,9% tłuszcz; 9,9% popiół; 8% woda; 3% włókno; 2,1% wapń;1% fosfor; 0,45% sód.

Dodatkowo na kg karmy: Dodatkowo na kg karmy: 8.000 i. E. witaminy A; 1.000 i. E. witaminy D3; 10 mg witaminy E; 72 mg żelaza; 55 mg cynku; 30 mg manganu; 5 mg siarczanu miedzi (II); kwas pantotenowy; 0,90 mg jodu; 0,15 mg selenu. 

Zalecane ilości karmy:

 

 
 W tabeli podano iloś
ć karmy na 1 posiłek (miarka = mała filiżanka do kawy ok. 200 ml)  
Podaną ilością karmić 2 razy dziennie. 
Karmę zalać wodą, zamieszać i po 2 –3 minutach podawać.
1 miarka mieści ok. 100g karmy.


Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się psy o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa. W pierwszych dniach, dla lepszego przyswajania karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Ze względy na zmianę karmy w pierwszych dniach może wystąpić luźny kał, którego konsystencja powinna się po krótkim okresie unormować.

 W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy -nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, ryby morskie, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.


Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze iodpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.


Nasze Karmy podlegają regularniej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.
 

Spółka Köber GmbH,założona przez hodowcę owczarków niemieckich Waldemara Köbera, to producent karmy z 40-letnią tradycją. Jest to rodzinna firma bazująca na wieloletnich doświadczeniach jej założyciela przy ścisłej współpracy z Wyższą Szkołą Weterynaryjną w Hanowerze.

 

Zapraszamy do zakupu!
Dodatkowe pytania? [zasłonięte]@psismaczek.pl