Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

!!! KOCIOŁ KOTŁY CO PIEC PIECE Z PODAJNIKIEM 15kw

05-06-2014, 15:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4 750 zł     
Użytkownik MALKOT_KOTLY
numer aukcji: 4273376494
Miejscowość Żerków
Wyświetleń: 11   
Koniec: 05-06-2014 15:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Kotły PRESTIŻ charakteryzują się zastosowaniem podajnika paliwa i spalaniem w tzw. retorcie. Zaletą tego rodzaju kotłów jest ograniczenie jego obsługi, która sprowadza się do uzupełniania paliwa w zasobniku i okresowym usuwaniu popiołu. Jedno załadowanie zasobnika wystarcza na kilka dni w zależności od zapotrzebowania na ciepło. Podstawowym paliwem jest węgiel kamienny asortyment groszek energetyczny tzw. eko-groszek. Kocioł posiada dodatkowe ruszta wodne nad palnikiem przystosowane do palenia drewnem oraz węglem. Umożliwia to pracę kotła w sytuacjach awaryjnych wynikających z braku dostaw energii energetycznej w dłuższym okresie czasu. Proces spalania może być wtedy regulowany ręcznie.

Kocioł posiada bardzo duże włazy i komorę spalania na ruszcie dodatkowym (prezentujemy to na zdjęciach poniżej). Wszystkie produkowane przez nas kotły posiadają izolowane drzwiczki. Izolacja w postaci płyty ceramicznej o grubości 25 mm odporna na wysokie temperatury umieszczona została w wewnętrznej części drzwiczek, została wbudowana w ich środek. Wszystkie drzwiczki posiadają również izolację w postaci sznura szklanego zapobiegającą wydostawaniu się dumu z wnętrza kotła.

Kliknij na miniaturkę zdjęcia aby powiększyło się w nowym oknie.Kliknij na miniaturkę zdjęcia aby powiększyło się w nowym oknie.


Aby zapewnić sobie odpowiednie ogrzanie domu lub innego lokalu użytkowego, wybierając kotły lub piece należy kierować się przede wszystkim ich mocą, jakością użytych materiałów oraz jakością wykonania. Naszą dewizą jest dostarczanie ciepła zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Dlatego też od wielu lat dostarczamy Państwu zawsze produkt najwyższej jakości wraz z najnowszymi rozwiązaniami techniki grzewczej. Nasze kotły można zamówić z odpowiednio dostosowanym kominem. Występują one w różnych wersjach.


Kotły PRESTIŻ wyposażone są w sterownik Titanic oraz podajnik EKOPEL. Konstrukcja obudowy sterownika w wersji piramida oznacza to, że jest on zintegrowany swoją obudową z obudową kotła - zbiornika zasypowego. Sterownik Titanic posiada bardzo czytelny panel kontrolny, duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjne menu. Chatakteryzuje się również bardzo prostą obsługą i wysoką niezawodnością w swoim działaniu. W komplecie posiada wszystkie niezbędne do prawidłowego działania czujniki i przewody przyłączeniowe. Umożliwia podłączenie dwóch pomp: pompy c.o. i pompy c.w.u. Sterownik Titanic umożliwia sterowanie zdalne sterowanie kotłem za pomocą panela pokojowego Pilot R. Element ten zwiększa funkcjonalność i komfort obsługi kotła. Panel Pilot R dostępny jest za dodatkową opłatą.


Możliwość zamontowania podajnika żeliwnego z ślimakiem żeliwnym, który dostępny jest w cenie kotła z pakietem firmowym.


Kotły PRESTIŻ mogą być również sterowane regulatorem Titanic, który występuje w polskiej i niemieckiej wersji językowej. Obcojęzyczne wersje sterownika dostępne są w prezentowanej cenie kotła.


Dostepność kolorów kotłów: nasze kotły produkowane są w kolorystyce ze srebrnym korpusem kotła i elementami typu drzwiczki, kominy, zbiornik w kolorze pomarańczowym.

MALKOT - Kotły Centralnego Ogrzewania - Producent Kotłów
Inne aukcje| Zadaj pytanie © sellhelp


MALKOT - NIEZAWODNE KOTŁY CENTRALNEGO OGRZEWANIA // MALKOT-KOTLY-PRESTIZ
PROJEKT AUKCJI // NETVISION

PRODUCT-CODE: