Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kołdra Półpuchowa 140X200 puch 3,8kg kołdry atest

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 111,23 zł     
Użytkownik luksuswdomu_pl
numer aukcji: 3743562238
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 200    Wyświetleń: 6   
Koniec: 17-01-2014 23:30:00

Dodatkowe informacje:
Rozmiar: 160x200
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 4.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

134

Przedmiotem tej aukcji jest
Kołdra Półpuchowa
140/200

Produkt posiada certyfikat:


Kołdry wykonane są
W całości z naturalnych komponentów (pierze+bawełna). Niezwykle trwała tkanina bawełniana "oddycha" i tworzy swego rodzaju otulinę termiczną wokół ciała. Proces obróbki pierza usuwa zanieczyszczenia i niszczy drobnoustroje, przez co czyni produkt przyjaznym dla najwrażliwszych nawet organizmów.

Pokrycie:
Tkanina bawełniana, wykonana z bardzo dobrej jakościowo, mocnej przędzy jest gwarancją długotrwałego i wygodnego użytkowania. Tkanina pokryciowa ma gesty splot oraz jest woskowana od spodu co zapobiega przedostawaniu się pierza i puchu na zewnątrz.

Wypełnienie:
Półpuch ( pierze. puch). Mieszanka białego gęsiego pierza i puchu pranego i dokładnie czyszczonego jest połączeniem tradycyjnej technologii z nowoczesnego rozwiązania tworzącego nową, niepowtarzalną jakość.

Waga kołdry: 3,8kg
Waga wkładu w kołdrze : 2,3kg.
Tkanina 100% Bawełna
wypełnienie-pierze i puch
gatunek pierwszy


Do zakupu wystawiamy paragon bądź fakturę VAT.

Gwarancja zakupu: Pamiętaj! Masz możliwość zwrotu jeśli towar Ci się nie spodoba.

Zdjęcia ukazują rzeczywisty wygląd oferowanych produktów, jednakże proszę mieć na uwadze,że każdy monitor przedstawia kolory według własnych parametrów i ustawień. Staraliśmy się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwolą naszym klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle.

Dostępne wzory i kolory prezentowane są w galerii poniżej.


Wszystkie fotografie znajdujące się na aukcji są moją własnością. Starałem się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwalają moim klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle. Jednak proszę pamiętać iż kolory mogę minimalnie różnić się od zdjęć zamieszonych na aukcji, ze względu na indywidualne różnice w ustawieniach monitora, mam nadzieje ze zamieszczone przez mnie na tej aukcji ukazują: kolor jak i jakość sprzedawanego towaru.


Panele aukcyjne - Alleno.pl

Drodzy kupujący, jeśli jesteście w pełni zadowoleni z transakcji, prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza (jako pierwsi). My komentarze wystawiamy jako drudzy. Komentarze wystawiamy hurtowo (raz na tydzień). Jeśli masz jakieś pytania, NAPISZ. Przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego, proszę jedynie o kontakt lub opisanie w e-mailu powodu niezadowolenia.