Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KLICH - PLOTKUJE o MNIE całe MIASTO

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł      Aktualna cena: 9,99 zł     
Użytkownik net-mart
numer aukcji: 3865514238
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 1   
Koniec: 17-01-2014 23:34:21

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2005
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

"PLOTKUJE o MNIE całe MIASTO" , B.KLICH; EDYTOR 2005; stan : bdb ; przesyłka polecona : 7,00 zł.
„Plotkuje o mnie całe miasto" to książka wyjątkowa - zaczarowana urokiem osobistym autorki, która odważyła się poprowadzić czytelnika przez swoje życie. Bohaterka - autorka jest jaka jest. A ludzie niech plotkują, niech się zastanawiają czy jest do zaakceptowania. Ta książka to samo życie opowiedziane pięknym literackim językiem. Szczerość i piękny język, to wielkie wartości tej książki.
Mariusz Czubaj Polityka


Proza ta wpisuje się w tematykę nurtu „podróży sentymentalnej". Obejmuje i Polskę, i Niemcy, wskrzeszając „grunwaldzkie" kłótnie powojennych rozrachunków. Na granicy tych racji, emocji i miłości stoi Ewa - z bratem w Polsce, mężem w Niemczech, z Bogiem, który wymyka jej się i w Polsce, i w Niemczech. Największą zaletą tej prozy jest szczerość - pozbawiona patosu, czy kokieterii. Odważna ta „Ewa", że chce wydać te kartki, bo ... od tej pory będzie o niej gadało nie tylko jedno miasto.
Izabela Rutkowska filolog, dziennikarz