Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KINECT DISNEYLAND ADVENTURES PO POLSKU XBOX 360

04-02-2015, 17:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 59 zł     
Użytkownik _4console_
numer aukcji: 5016075740
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 4    Wyświetleń: 182   
Koniec: 04-02-2015 16:27:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DISNEYLAND ADVENTURES
KINECT DISNEYLAND ADVENTURES PO POLSKU XBOX 360
Platforma: XBOX 360
Producent: Frontier Developments
Gatunek: Zręcznościowe
Dopuszczalny wiek: +7 lat
Wersja językowa: Polska
Kinect: Disneyland Adventures jest pierwszą produkcją stworzoną na bazie specjalnej umowy z Disneyem, na mocy której na Xboksa 360 dostarczane są tytuły z akcją umiejscowioną w tym uniwersum, wykorzystujące kontroler Kinect. Całość jest tak naprawdę zbiorem mini-gier przygotowanych z myślą o najmłodszych, a za jej stworzenie odpowiada studio Frontier Developments.

Wśród dostępnych konkurencji znajdziemy m.in. lot w przestworzach, toczenie się w środku przezroczystej kuli, czy zjazd na śniegu. Zadanie gracza w głównej mierze opiera się na odpowiednim balansowaniu ciałem w czasie wykonywania tych zadań. Wszystko to z udziałem barwnych postaci Disneya, takich jak Piotruś Pan czy Alicja w Krainie Czarów. Oczywiście sterowanie zostało maksymalnie uproszczone, aby dzieci mogły sprostać jego wymaganiom.

Oprawę graficzną utrzymano w bajkowej konwencji – przemierzamy kolorowe światy z najbardziej znanych kreskówek, a także eksplorujemy wirtualny park Disneylandu. Jest on swego rodzaju bazą wypadową, z której udajemy się do poszczególnych mini-gier i wybieramy kolejność ich zaliczania. Grę możemy przechodzić także w trybie kooperacji, gdzie druga osoba pomaga ukończyć trudne wyzwania i zdobywać nagrody.