Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KENT PHYTOMAX 30 ml

18-01-2012, 7:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 99 zł     
Użytkownik haquuu
numer aukcji: 2048210029
Miejscowość Żabianka
Wyświetleń: 9   
Koniec: 16-01-2012 22:53:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Opakowanie : 30 ml

PHYTOMAX jest silnie skoncentrowaną zawiesiną glonów Nanochloropsis, Isochrysis i Tetraselmis, zawierającą ponad 12 miliardów komórek na mililitr (około 1,2 miliarda komórek w kropli). 

Jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega - 3 i aminokwasy, zapewniające prawidłowy rozwój morskich bezkręgowców. Wielkość komórek fitoplanktonu (od 2 do 15 µm) odpowiada potrzebom większości organizmów filtrujących. Produkt nie zawiera alkoholu jako środka konserwującego, nie wymaga też przechowywania w lodówce ani mrożenia.Sposób podawania: Jedna kropla (0,10ml) na zbiornik o pojemności 200 litrów. Zawiesinę należy rozcieńczyć w 0,25 litra wody z akwarium i dodawać co drugi dzień. Przez 8 tygodni obserwować reakcję zwierząt, dostosowując do niej ilość podawanego produktu. W przypadku licznej obsady może zaistnieć konieczność zwiększenia dawki, należy jednak unikać przekarmienia. Zaleca się kontrolowanie jakości wody po karmieniu.

Kent Marine PHYTOMAX, przeznaczony dla doświadczonych akwarystów, jest silnie skoncentrowaną zawiesiną jednokomórkowych organizmów fitoplanktonowych, przeznaczonych dla szerokiego spektrum morskich organizmów filtrujących. W jego skład wchodzą 3 gatunki fitoplanktonu, o wielkości komórek od 2 do 15 µm, stanowiące pokarm koralowców SPS, gąbek, małży, mszywiołów, osłonic, gorgonii, planktonożernych strzykw oraz wieloszczetów (sabelii i serpuli). PHYTOMAX wchodzi w skład tak zwanego zestawu ARC (Advanced Reef Care) - produktów o wysokim stopniu zaawansowania. Używając go razem z preparatami CHROMAMAX i ZOOMAX doświadczony akwarysta jest w stanie w ekonomiczny sposób dostarczyć organizmom filtrującym plankton o parametrach i zróżnicowaniu zbliżonych do naturalnego. Przy stosowaniu pozostałych rodzajów pokarmu, PHYTOMAX należy podawać wymiennie co drugi dzień lub zmniejszyć jego dawkę o połowę (gdy używa się dwóch produktów) lub o jedną trzecią (przy stosowaniu wszystkich trzech rodzajów pokarmu).Zawartość: Glony Nanochloropsis, Isochrysis sp. i Tetraselmis (naturalnie występujące w fitoplanktonie, namnażane w kontrolowanych warunkach), kwas cytrynowy.
Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi. Przechowywać z dala od dzieci!