Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Karma dla psa Koebers Auslese 25kg zdrowa Zabrze

18-01-2012, 7:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 223,99 zł     
Użytkownik plvnm
numer aukcji: 2035172591
Miejscowość ZABRZE
Wyświetleń: 19   
Koniec: 17-01-2012 13:10:35
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DHL sprawdź gdzie jest twoja paczka

 

Karma dla psów Auslese firmy Koebers 25kg

Köber's (Koeber's)

 
 

Karma płatkowa 25 kg   

 
Najpopularniejsza i najchętniej kupowana Karma Koebers'a. Przeznaczona dla psów od 5/6 miesiąca życia do starości, dla ras  każdej wielkości, idealna dla psów o normalnej i zwiększonej aktywności.
 

Składniki karm:
Mięso wołowe, razem 50%:
- głowizna, żołądki, mięśnie, tłuszcz z nerek, flaki
Produkty zbożowe:
- płatki pszenne, owsiane, kukurydziane
Pozostałe:
- warzywa korzenne z przewagą marchwi
- drożdże piwne, witaminy, minerały

Skład: 29,50% białko; 12,00% tłuszcz; 10,90% popiół; 8,00% woda; 3,00% włóknina; 2,00% wapń; 1,30% fosfor; 0,45% sód.

Dodatkowo na 1kg karmy: 12.000 i. E. witaminy A; 1.500 i. E. witaminy D3; 15 mg witaminy E; 72 mg żelaza; 55 mg cynku; 30 mg manganu;5 mg siarczanu miedzi (II); Kwas pantotenowy; 0,90 mg jodu; 0,15 mg selenu.


 W tabeli podano ilość karmy na 1 posiłek (miarka = mała filiżanka do kawy ok. 200 cl) Podaną ilością karmić 2 razy dziennie. Karmę zalać wodą, zamieszać i po 2–3 minutach podawać. 1 miarka mieści ok. 100g karmy.

Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się psy o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa. W pierwszych dniach, dla lepszego przyswajania karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Ze względy na zmianę karmy w pierwszych dniach może wystąpić luźny kał, którego konsystencja powinna się po krótkim okresie unormować.  


 
W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy -nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, ryby morskie, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.


Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze iodpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.


Nasze Karmy podlegają regularniej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.
 

Spółka Köber GmbH,założona przez hodowcę owczarków niemieckich Waldemara Köbera, to producent karmy z 40-letnią tradycją. Jest to rodzinna firma bazująca na wieloletnich doświadczeniach jej założyciela przy ścisłej współpracy z Wyższą Szkołą Weterynaryjną w Hanowerze.
Zapraszamy do zakupu!
Dodatkowe pytania? [zasłonięte]@psismaczek.pl