Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Karma Canun Enermix 20kg+GRATIS PREZENT i KURIER

18-01-2012, 5:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik vipazor
numer aukcji: 1997315568
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 267   
Koniec: 13-01-2012 22:45:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

VIPazor
Wszystkie aukcje
Komentarze
O mnie
Zadaj pytanie
Do ulubionych
Łukasz Paczyński II V-ce Mistrz Świata 2010
Poleca Karmę CANUN
VIPazor

Łukasz Paczyński od trzech lat bierze udział w wyścigach psich zaprzęgów. Startuje na trasach sprinterskich (jeden etap liczy od 5 do 20 km), na psach rasy husky oraz na psach rasy greyster (jest to mieszanka wyżła, pointera, greyhunda i alaskan husky), uważanych za najszybsze sprinterskie psy zaprzęgowe. Ponadto jest on licencjonowanym zawodnikiem Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów i członkiem kadry narodowej, odnoszącym liczne sukcesy nie tylko na gruncie Polski, ale i na arenie międzynarodowej. Poniżej kilka osiągnięć Łukasza:

• Puchar Polski Dryland (2008) – klasa C,
• Puchar Polski Dryland (2009) – klasa C1 oraz SC1,
• Puchar Polski (zima 2009) – klasa C1,
• Puchar Europy ESDRA Dryland (2009),
• Mistrzostwo Polski: Kubalonka (zima 2009) – Mistrz Polski w klasie D0; Kcynia Dryland (2009) – Mistrz Polski w klasie SC1; wicemistrzostwo Polski w klasie C1 oraz D0, a także drugie wicemistrzostwo kraju w klasie C1,
• Siódme miejsce na Mistrzostwach Europy w 2010 roku – Kubalonka ESDRA (klasa: 4 psy),
• Drugie wicemistrzostwo na Mistrzostwach Świata w 2010 r. w klasie D1 (Oberwiesenthal WSA),
• Pierwsze miejsce w klasie turistic na Turnieju Husqvarna Tour w 2010 r.,
• Drugie miejsce w klasie SC1 w zawodach Hills Cup w 2009 r.

Oto, co Łukasz mówi na temat Naszej karmy:

Psy bardzo chętnie jedzą tę karmę i dzięki niej są w bardzo dobrej formie. Ważne jest to, że ze względu na szeroki asortyment można odpowiednio regulować zawartość poszczególnych składników – przykładowo w okresie spadku temperatury mieszam więcej karmy o dużej zawartości tłuszczu, zaś gdy pies z jakiegoś powodu nie może trenować (przykładowo – jest kontuzjowany), można obniżyć mu poziom tłuszczy i białka podając więcej karmy o małej zawartości tych składników. Ważne jest również to, że po produktach marki CANUN psy nie mają zaparć ani luźnego stolca – jest on mały i o odpowiedniej konsystencji, co świadczy o dobrej jakości karmy. Osobiście szczególnie polecam produkty z serii Premium.

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę jedynego oficnalnego dystrybutora marki CANUN w Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Opolu. By nieustannie poszerzać krąg zadowolonych klientów, a także w trosce o wizerunek produktu współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ludźmi – zarówno z hodowcami, jak również z treserami i lekarzami weterynarii oraz ze sklepami zoologicznymi. Karmy CANUN zostały opracowane przez lekarzy weterynarii i dietetyków hiszpańskich, posiadają jednak wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży w Polsce.

Główną zaletą tego produktu, a jednocześnie czynnikiem różniącym go od innych marek tego typu obecnych na polskim rynku jest fakt, iż sucha karma CANUN produkowana jest z MIĘSA SUSZONEGO (kurczak, jagnięcina, wieprzowina). Dzięki temu rozwiązaniu marka ta uczciwie zapracowała już na swoją obecną pozycję w innych krajach Europy Południowej, gdzie jest znana i ceniona przez ludzi związanych z hodowlą i leczeniem psów. Teraz przyszedł czas, aby polscy właściciele czworonogów zapoznali się z produktem oferującym bardzo dobrą jakość w konkurencyjnej cenie.

hiszpańska sucha karma
Karma
Canun (Medium) Enermix 20 kg
Składniki:
Zboża, mięso i produkty mięsne (kurczak), produkty roślinne, minerały, oleje i tłuszcze, drożdże
Składniki analityczne:
Białka 26 %
Surowe oleje i tłuszcze 12 %
Błonnik 2.8 %
Surowy popiół 8.3 %
Wilgotność 10 %
Wapń 1.7 %
Fosfor 1 %
Dodatki:
Witamina A 14,000 U.I/kg.
Witamina D-3 2.000 U.I /kg.
Witamina E 80 mg/kg.
Miedź 14 mg/kg.
Butylohydroksytoluen 150 mg/kg.

Czyste mięso jest ubogie w witaminy i związki mineralne, przez co nie stanowi zbilansowanego pożywienia dla psów. Dlatego z myślą o dorosłych psach każdej rasy i wielkości, o normalnej aktywności fizycznej, powstał Canun Enermix – żywność kompletna, zbilansowana, łatwo trawienna i smaczna, wzbogacona o specjalną mieszankę zbóż, wspomagającą pracę jelit w okresie zwiększonego wysiłku. Proces ten wspiera dodatkowo obecność w karmie drożdży, które wspomagają koncentrację w okresie intensywnej nauki lub wysiłku. Ponadto w skład produktu wchodzą mięso (kurczak), oleje, tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego oraz zestaw witamin i minerałów.

Nasze komentarze