Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kamień elewacyjny, dekoracyjny, naturalny,ogrodowy

17-01-2012, 21:40
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 80 zł     
Użytkownik wszystkozkamieni
numer aukcji: 2046633191
Miejscowość Rzeszów/Trzebownisko
Wyświetleń: 414   
Koniec: 23-01-2012 12:17:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Ryski , paski z kamienia naturalnego gnejsu (nie jest to piaskowiec).


Oferujemy państwu najwyższej jakości materiał pochodzący z różnorodnych wyrobisk Świata. Prezentowany kamień spełnia europejskie normy jakościowe i świetnie sprawdza się we właściwych dla naszej szerokości geograficznej warunkach klimatycznych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą kolorystyczną i różnorodnością oferowanego produktu.
Gnejs to naturalny kamień pochodzący z Karpat, nadaje się na: mury, ścieżki ogrodowe, posadzki, elewacje zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, słupki, kominki, oczka wodne itp. Jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia z południa Europy.CENA DOTYCZY 100kg (ilość powierzchni wyłożonej na ścianie zależy od sposobu obróbki i zagęszczenia od 1,5m/2 do 2m/2 ze 100kg.).
Grubość kamienia to 2 -4 cm, w ofercie posiadamy inne rodzaje kamienia dostępne na innych aukcjach, realizacje z wystawionych kamieni dostępne na stronie WWW.wszystkozkamienia.pl
zakładka Gnejs cięty paski,ryski.Kupujesz bezpośrednio od importera a nie od pośredników!

!!Najniższe ceny!!Zapraszamy do współpracy firmy ogrodowe oraz architektów i projektantów, oraz odbiorców hurtowych i detalicznych.

Możliwy dogodny transport do klienta.

TEL 609 [zasłonięte] 200

Przesyłka kurierem 180 zł.paleta 1200kg.