Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KALKULATOR Z DZWIĘKIEM B 21110

05-12-2014, 0:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 7 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 7 zł     
Użytkownik monitag
numer aukcji: 4768879789
Miejscowość Poznań
Kupiono sztuk: 6    Licytowało: 4    Wyświetleń: 26   
Koniec: 05-12-2014 00:07:56

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem aukcji jest klasyczny kalkulator . Kalkulator ma wszystkie podstawowe funkcje matematyczne duże przyciski.  Obudowa w całości wykonana z tworzywa sztucznego. Kolor czarny. Dodatkowo przycisk dzwiękowy.


wymiary kalkulatora : 12/13 cm 


 

 

 

Każdy z naszych produktów jest bardzo solidnie zapakowany, bierzemy odpowiedzialność za ewentualne szkody podczas transportu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem większej ilości produktu niż oferowana w aukcji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 510-[zasłonięte]-977 lub mailem [zasłonięte]@gmail.com 

W związku z prowadzoną przez nas dynamiczną sprzedażą hurtową w wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo w przypadku chwilowego braku towaru lub konkretnego wzoru do zwrotu pieniędzy lub zmian w zamówieniu oczywiście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem.

Uprzejmie informujemy iż nie możemy wziąć pełnej odpowiedzialności za dostarczenie przesyłek pocztowych nierejestrowanych ("zwykłe" listy) gdyż nie są one ewidencjonowane przez Pocztę Polską oraz nie podlegają procesowi reklamacji co uniemożliwia nam jakąkolwiek interwencję w przypadku niedostarczenia towaru do Kupującego. Zaznaczamy też, że zdarza się to na szczęście bardzo rzadko. :-) 
 

 

Kupując u nas, kupujesz - towar nowy.


Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.