Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kabel DisplayPort-DisplayPort FullHD 1080P 2.0m

09-06-2014, 10:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 38 zł     
Użytkownik Stratos_JW
numer aukcji: 4228068326
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 7   
Koniec: 09-06-2014 09:23:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.09 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


 
Przedmiotem aukcji jest przyłącze DisplayPort-DisplayPort 2.0m. stratos34393

Oferowane przez nas przyłącze jest towarem nowym, nieużywanym, zapakowanym fabrycznie. Oferowany przedmiot tak jak wszystkie sprzedawane przez nas produkty jest towarem aktualnie dostępnym w naszym magazynie co umożliwia natychmiastową wysyłkę.

Standard DisplayPort wprowadzony w 2006r jest kolejnym (po DVI i HDMI) standardem przesyłu cyfrowego sygnału obrazu i dźwięku. W przeciwieństwie jednak do standardu DVI i HDMI posługujacymi się strumieniowym protokołem TMDS standard DisplayPort korzysta z pakietowego protokołu 8B10B który nie jest kompatybilny z TMDS. Proces przekazywania danych bazuje na mikropakietach, dzięki czemu dane są lepiej chronione przed zakłóceniami. Mikropakiety mogą być przesyłane nawet przez cztery kanały, jeśli wymaga tego rozdzielczość. Jeżeli DP rozpozna, że ma do dyspozycji optymalne połączenie (przy krótkich kablach), ustawia tempo przekazywania danych na 2,7 GB/s na kanał. W przeciwnym wypadku przełącza się na „ostrożniejszy” tryb 1,62 GB/s, co wciąż jeszcze wystarcza do osiągnięcia rozdzielczości 1920×1200 pikseli (albo 1080p). Standard DP obsługuje również HDCP (zabezpieczenie przed kopiowaniem).

Oczywiście warunkiem zastosowania przyłącza DP-DP jest posiadanie przez oba łączone sprzęty gniazd DisplayPort.
Oferowane przez nas przyłącze gwarantuje przesyłanie sygnałów o rozdzielczości od 1920x1200 w dół (nie mamy technicznych możliwości przetestowania transmisji w wyższych rozdzielczościach)

Uwaga1! Na innych naszych aukcjach oferujemy łączniki, adaptery i kable DisplayPort w różnych długościach. Zainteresowanych prosimy o odwiedzanie naszych aukcji tutaj.

Uwaga2! Aby żródło obrazu i dżwięku posiadajace gniazdo DisplayPort połączyć z odbiornikiem posiadajacym jedynie gniazda DVI, HDMI lub VGA niezbędny jest konwerter. Takie konwertery (DisplayPort --> DVI, DisplayPort --> HDMI, DisplayPort --> VGA) oferujemy tutaj.

Uwaga3! Oferowane przyłącze przesyła do odbiornika TV, rzutnika projektora itp. sygnał wizji i fonii. Jeśli posiadamy zestaw kina domowego lub dobrej klasy wzmacniacz audio, możemy odsłuchiwać dźwięk wysokiej jakości korzystając z kolumn głośnikowych dołączonych do zastawu kina domowego/wzmacniacza. Aby przesłać do w/w zestawu fonię potrzebny jest dodatkowy kabel typu interconnect RCA lub S/PDIF (coaxial lub optical).

W przypadku połączenia interconnect RCA wymagany jest kabel JACK - 2xRCA lub 2RCA - 2xRCA (ANALOG AUDIO LEFT, ANALOG AUDIO RIGHT). Te przyłącza w różnych długościach oferujemy na naszych aukcjach tutaj.

W przypadku połączenia typu S/PDIF wymagane są kable optical S/PDIF (Toslink-Toslink) lub coaxial S/PDIF (RCA-RCA, RCA-Jack). Te przyłącza w różnych długościach oferujemy na naszych aukcjach tutaj.


Dane techniczne

wtyczki: 20-pin typ male (męski), styki sygnałowe złocone
przewód: średnica ok. 6mm, podwójnie ekranowany miedź beztlenowa OFC
długość: 2.0m
masa: ok. 86 g


Dostawa i płatność

Zakup od firmy Stratos. Cena produktu oraz wysyłki są cenami brutto. W przesyłce wraz z towarem otrzymujecie Państwo paragon fiskalny lub fakturę VAT na których wyszczególnione są na osobnych pozycjach zakupione towary oraz koszt pakowania i wysyłki.
Towar wysyłamy w ciągu maksimum 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym lub informacji e-mailowej o wyborze przesyłki pobraniowej.

Uwaga1! Koszt wysyłki (wyszczególniony jako osobna pozycja na paragonie fiskalnym lub fakturze VAT) zgodnie z inetrpretacją naszego urzędu skarbowego podlega opodatkowaniu VAT w wysokości 23%. Różnica w cenie przesyłki pobieranej przez nas w stosunku do ceny pobranej przez Pocztę Polską wynika stąd iż Poczta Polska z podatku VAT jest zwolniona, my zaś musimy do ceny wysyłki dodać podatek VAT.

Uwaga2! Standardowo (domyślnie) towar wysyłamy na adres podany w danych kupującego otrzymanych od Allegro i do przesyłki dołączamy paragon fiskalny. Jeśli jednak chcecie Państwo otrzymać przesyłkę pod innym adresem i/lub otrzymać fakturę VAT prosimy o e-mail z tymi danymi.

Uwaga3! Przy wyborze wysyłki pobraniowej prosimy koniecznie o informację e-mailową o wyborze tej formie przesyłki (z zaznaczeniem czy ma to być paczka pocztowa czy kurierska).

Uwaga4! Ceny wysyłki i pakowania są stałe bez względu na ilość i łączną wagę kupionych przedmiotów kupionych na jednej lub wielu aukcjach (za wysyłkę płacicie Państwo tylko jeden raz nawet jeśli zakupionego towaru nie zmieścimy do jednej paczki). Polecamy odbiór osobisty pozbawiony tej opłaty (adres i mapkę podajemy poniżej).

Uwaga5! Prosimy we wszelkiej korespondencji (dotyczy to zarówno e-maili jak i poleceń przelewu) o podawanie swojego nicku (pseudonimu ) z Allegro. Nick Allegro jest jedynym jednoznacznym wyróżnikiem kupującego i nie podanie go może znacznie wydłużyć czas wysyłki.


Prawa nabywcy i obowiązki sprzedawcy

Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dnia 2 marca 2000 r. możecie Państwo zwrócić zakupiony towar w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyn zwrotu. My zaś zwracamy zapłatę w ciągu maksimum kilku dni od daty otrzymania zwrotu. Proszę tylko pamiętać o tym, że towar musi być w stanie nieużywanym i nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu, do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał paragonu fiskalnego (lub kopię faktury VAT), zaś my zwracamy Państwu zapłatę tylko za towar (koszt wysyłki nie podlega zwrotowi).
Wraz z otrzymaniem dowodu zakupu otrzymujecie Państwo prawo do okresu reklamacyjnego o długości:
- 2 lat w przypadku zakupu przez osobę prywatną (na podstawie paragonu fiskalnego zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 01.01.2003r. )
- 1 roku w przypadku zakupu przez firmę (na podstawie faktury VAT zgodnie z kodeksem cywilnym art. 556-581 ustawy z dnia 23.04.1964r. )
Tak więc macie Państwo po ujawnieniu wad towaru prawo do reklamowania zakupionego towaru w ciągu 2 lat (paragon) lub 1 roku (faktura VAT) od daty otrzymania, my zaś jesteśmy zobowiązani do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni oraz usunięcia wad, wymiany towaru na nowy lub zwrotu zapłaty za towar w czasie niezbędnym do dokonania tych czynności. Warunkiem jest dostarczenie reklamowanego towaru wraz opisem przyczyny reklamacji oraz dokumentem zakupu.


Kontakt

e-mail: [zasłonięte]@stratos.pl
http: podawanie adresu www jest niezgodne z regulaminem aukcji
adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
firma czynna: poniedziałek-piątek w godz 9.00 - 17.00, sobota 9.00 - 13.00
tel: 22[zasłonięte]834-88
sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu


Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyćpowiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie