Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

K&N ZESTAW DO CZYSZCZENIA FILTRÓW KN DUŻY

20-01-2012, 5:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 45 zł      Aktualna cena: 45 zł     
Użytkownik snejk_85
numer aukcji: 2027483686
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 6    Wyświetleń: 317   
Koniec: 13-01-2012 09:06:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Twoja Strefa Motoryzacyjna

!! tylko Oryginalne Części !!

[zasłonięte]@gmail.com

 

części motoryzacyjne do aut europejskich, amerykańskich i azjatyckich

kontakt tel.: 888 [zasłonięte] 777 (tel czynny 24H)

nr katalogowy: K&N

Nowy ORYGINALNY zestaw

do czyszczenia sportowych filtrów

firmy K&N

 

W skład zestawu wchodzą:

- środek do mycia filtra K&N - 335ml

- środek do nasączania filtra w sprayu - 192ml

 

Opis produktu
Zestaw do czyszczenia i ponownego nasmarowania wielorazowego filtra powietrza firmy K&N. Zestaw ten starczy na kilka czyszczeń filtra. Jest to zestaw w wersji najwygodniejszej gdyż płyn do czyszczenia jest w butelce w aerozolu a olej znajduje się w puszcze spreju. Bardzo ułatwia to pracę przy filtrze oraz podwyższa wydajność zestawu.

Instrukcja stosowania


Nowy filtr powietrza firmy K&N jest gotowy do założenia i nie trzeba przy nim nic robić. Dopiero po przejechaniu dystansu jaki producent auta przewidział na wymianę filtra powietrza na nowy należy go wyczyścić i ponownie nasmarować. W zestawie znajdują się przywieszki aby nie zapomnieć o kolejnym terminie czyszczenia filtra. Sam proces czyszczeni filtra jest banalnie prosta. Należy wyjąć filtr, spryskać dokładnie z obu stron płynem do czyszczenia. Odczekać minutę aby płyn rozpuścił stary olej z zabrudzeniami a następnie dokładnie wypłukać filtr w letniej wodzie. Jeśli jest taka konieczność można ten proces powtórzyć. Jeśli filtr jest już czysty należy poczekać aż wyschnie a następnie spryskać filtr z obu stron olejem. Po tych czynnościach można zakładać filtr do auta.

 

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego produktu do 7dni od daty otrzymania towaru (przyjmowany będzie tylko towar pełnowartościowy, nie montowany w nienaruszonym opakowaniu) lub, gdy otrzymany produkt jest niezgodny z zamówieniem.