Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

JOHN NEWMAN: TRIBUTE (PL) [CD] (Love me again)

06-12-2014, 10:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 39,99 zł     
Użytkownik drake2
numer aukcji: 4773030887
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 6   
Koniec: 06-12-2014 10:04:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

John Newman: Tribute (PL) [CD]
Tribute (PL)
wykonawca:
John Newman
EAN:
060[zasłonięte][zasłonięte]75969
nr kat.:
[zasłonięte]37596
nośnik:
CD
liczba noœników:
[1xCD]
rodzaj opakowania:
jewel case
 Lista utworów
1. Tribute - John Newman
2. Love Me Again - John Newman
3. Losing Sleep - John Newman
4. Easy - John Newman
5. Try - John Newman
6. Out Of My Head - John Newman
7. Cheating - John Newman
8. Running - John Newman
9. Gold Dust - John Newman
10. Goodnight Goodbye - John Newman
11. All I Need Is You - John Newman
 Opis

Debiutancka płyta autora największego hitu ostatnich tygodni - "Love Me Again"! Obdarzony fenomenalnym wokalem John Newman, to najnowsze objawienie brytyjskiej sceny pop. Komponujący od 14-tego roku życia artysta talentem porównywany jest do Amy Winehouse, a nawet największych mistrzów soul z wczesnych lat wytwórni Motown, jak Marvin Gaye czy James Brown. Małą zapowiedzią możliwości tego 22-letniego Brytyjczyka były 2 przeboje nagrane z zespołem Rudimental - "Not Giving In" i "Feel The Love", w których artysta użyczył swojego głosu. Ale dopiero solowy singiel "Love Me Again" w pełni ujawnił talent Johna Newmana - nagranie z miejsca trafiło na sam szczyt UK Singles Chart, a także na 1. miejsce singli w iTunes aż w 14 krajach! W tym w Polsce, gdzie zarówno w iTunes jak i na liście najpopularniejszych utworów znajduje się w Top 5 od ponad dwóch miesięcy. Przebojowością może mu dorównać jedynie następny czekający w kolejce singiel Newmana - "Cheating". Oba nagrania są jednak zaledwie przedsmakiem tego, co znajdzie się na debiutanckiej płycie, przewrotnie nazwanej "Tribute". Album istotnie może być poniekąd hołdem złożonym takim mistrzom jak James Brown, czy Prince, ale podanym w bardzo nowoczesnej aranżacji i produkcji bliższej raczej dokonaniom Dangermouse, niż klasykom soul. Najważniejsze jednak na ?Tribute" to pełen pasji głos Johna Newmana, głos, którego zwyczajnie nie da się zapomnieć.

stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!