Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

JBL SPIRULINA 40% ____ 1000ml ____ akwarystyczny24

18-01-2012, 5:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik akwarystyczny24
numer aukcji: 1997279434
Miejscowość świdwin
Wyświetleń: 64   
Koniec: 13-01-2012 11:42:11
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

.
KATEGORIE
.
INFORMACJE
.
KONTAKT

[zasłonięte]@akwarystyczny.pl
64 - 22 - 573
511 - 540 - 511

Pomoc online i pytania techniczne proszę kierować na mail ew. gg.

Pilne sprawy proszę kierować na telefon.

.
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST :
JBL PREMIUM Spirulina 40%
ORYGINALNE OPAKOWANIE


Opis:
- zawiera (40%) glonów Spirulina
- doskonała jakość
- nie jest to zwykła spirulina to ekstrakt najlepszych glonów platentis
- zawartość białka ponad 65%
- doskonała dla niemal każdych ryb bogata w przeciwutleniacze
- doskonała także dla krewetek(wybarwia)
- działa jak lekarstwo, uodparnia, wydłuża okres życia
- zawiera astaksantynę
- uwydatnia kolory
- ponadto zawiera 2% krewetek


Od akwarystyczny24:
Spirulina to jeden z lepszych pokarmów. Posiada same plusy, uwydatnia kolory, wpływa za zdrowie i długosć życia, uodparnia na choroby, dostarcza duże ilosci białka(budulca), a to wszystko dzięki astaksantynie, najlepszemu przeciwutleniaczowi znanemu na świecie działaniem swoim przewyższającemu 10cio krotnie witaminę D,E. Obecnie szuka się zastosowania tego przeciwutleniacza u ludzi.Nie płać kilka razy za przesyłkę!
Zobacz wszystkie nasze aukcje (), zrob przemyślane zakupy, i zapłać tylko raz za przesyłkę. Wszystkie towary jakie zakupisz do wagi 30kg wyślemy do Ciebie jedną paczką, której cena zależy od wagi i której cenę możesz sprawdzić na naszej stronie cennika przesyłek (), dzięki czemu już przed zakupem wiesz jakiej kwoty się spodziewać za przesyłkę. Od nas nie dostaniesz horendalnej kwoty za przesyłkę po zakupie i nie będziesz zmuszony do jej zapłaty, sprawdz sam jaki mamy cennik przed zakupem.


Wypełnij formularz opcji dostawy!
Po zakupach proszę Państwa o wypełnienie formularza opcji dostawy. Znacznie przyspiesza on identyfikację wpłat z kont bankowych i jednocześnie przyspiesza wysyłkę. Dodatkowo proszę o podanie nicku allegro w tytule wpłaty bankowej. Więcej w regulaminie.


Gazetka GRATIS!
Na życzenie do zakupów dorzucamy GRATIS gazetkę urządzanie akwarium. Aby ją dostać muszą być spełnione 3 warunki. 1 - Gazetka jest duża i wejdzie tylko do paczki z większymi rzeczami. 2 - Tylko wtedy kiedy paczka poprzez wagę gazetki nie wejdzie na kolejny poziom wagowy i cenowy. 3 - W formularzu opcji dostawy napiszą Państwo gazetka.
........
.