Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

JBL NOVOMALAWI 1000ml - 1l _______ + SPIRULINA 38%

18-01-2012, 5:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik akwarystyczny24
numer aukcji: 2027592144
Miejscowość świdwin
Wyświetleń: 16   
Koniec: 13-01-2012 08:29:47
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

.
KATEGORIE
.
INFORMACJE
.
KONTAKT

[zasłonięte]@akwarystyczny.pl
64 - 22 - 573
511 - 540 - 511

Pomoc online i pytania techniczne proszę kierować na mail ew. gg.

Pilne sprawy proszę kierować na telefon.

.
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST :
JBL NOVOMALAWI - NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI POKARM
ZAWIERA SPIRULINĘ 38% - ORYGINALNE OPAKOWANIE
Pojemność w tytule aukcji


Opis:
- zawiera (38%) glonów Spirulina
- doskonała jakość
- nie zawiera zwykłej spiruliny tylko ekstrakt najlepszych glonów platentis
- zawartość białka ponad 36%
- zawiera karotenoidy i pośrednio astaksantynę
- uwydatnia kolory
- ponadto zawiera plankton, dodatek krewetek, czosnek


Od akwarystyczny24:
Jbl NovoMalawi do najwyższej jakości pokarm roślinny, najważniejsze zalety to to, iż posiada najwyższej jakości dodatki roślinne jak spirulina 38%, ceniony plankton, a także dodatek krewetek i czosnku, którego własciwości leczniecze i nadające odporność są znane niemal każdemu. Dodatkowo zawiera karotenoidy przechądzące w astaksantynę, która jest najsilniejszym przeciutleniaczem dodąd odkrytym i najmocniej intensyfikuje barwy czerwoną i jej pochodne, nadając rybom naturalny silny kolor, dodatkowo dzieki wspomnianym właściwościom przeciwutleniającym przedłuża życie i wpływa korzystnie na zdrowie. Oczywiście pokarm zawiera dodatkowo mikroelementy i witaminy A, D3, C, E, a także odpowienie dodatki które czynią go pokarmem bardzo dobrze zbilansowanym i niezastąpionym.

Nie płać kilka razy za przesyłkę!
Zobacz wszystkie nasze aukcje (), zrob przemyślane zakupy, i zapłać tylko raz za przesyłkę. Wszystkie towary jakie zakupisz do wagi 30kg wyślemy do Ciebie jedną paczką, której cena zależy od wagi i której cenę możesz sprawdzić na naszej stronie cennika przesyłek (), dzięki czemu już przed zakupem wiesz jakiej kwoty się spodziewać za przesyłkę. Od nas nie dostaniesz horendalnej kwoty za przesyłkę po zakupie i nie będziesz zmuszony do jej zapłaty, sprawdz sam jaki mamy cennik przed zakupem.


Wypełnij formularz opcji dostawy!
Po zakupach proszę Państwa o wypełnienie formularza opcji dostawy. Znacznie przyspiesza on identyfikację wpłat z kont bankowych i jednocześnie przyspiesza wysyłkę. Dodatkowo proszę o podanie nicku allegro w tytule wpłaty bankowej. Więcej w regulaminie.


Gazetka GRATIS!
Na życzenie do zakupów dorzucamy GRATIS gazetkę urządzanie akwarium. Aby ją dostać muszą być spełnione 3 warunki. 1 - Gazetka jest duża i wejdzie tylko do paczki z większymi rzeczami. 2 - Tylko wtedy kiedy paczka poprzez wagę gazetki nie wejdzie na kolejny poziom wagowy i cenowy. 3 - W formularzu opcji dostawy napiszą Państwo gazetka.
........
.