Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Japońskie Drzewko Sakura - dekoracja - Sklep WAWA

05-06-2014, 15:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 54,95 zł     
Użytkownik TakaPaka_pl
numer aukcji: 4217085898
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 28   
Koniec: 05-06-2014 15:31:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Japońskie Drzewko Sakura

Fantastyczna dekoracja - drzewko, które samodzielnie tworzy się z kryształów. Rewelacyjny widok!zdjecia zdjecia zdjecia

Opis produktu

Szukasz niebanalnego prezentu dla swojej ukochanej? A może po prostudobra znajoma obchodzi urodziny i nie wiesz co kupić? Banalny bukietkwiatów, a może czekoladki? Nic z tych rzeczy, wykaż się inicjatywą iciekawym pomysłem, a na pewno Twój prezent zostanie doceniony. Pewniezastanawiasz się co innego można by podarować?

Japońskie DrzewkoSakura to nasz najnowszy pomysł na prezent dla kobiet. Jest naprawdęniezwykłe, a nawet rzec można, że magiczne! Może na pierwszy rzut okanie wygląda jakoś szczególne, ale cały sekret tkwi w magicznej wodzie,która sprawia, że drzewko Sakura niezwykle pięknie kwitnie. Drzewkowykonane jest ze specjalnego Japońskiego papieru, a wszystko co musiszzrobić, to rozłożyć je i umieścić w dołączonym stojaku, a następnieoblać je magiczną wodą, którą też znajdziesz w zestawie. Terazpozostało Ci tylko czekac i obserwować, jak w magiczny sposób drzewkozakwita, tysiącem bladoróżowych pąków.

sakura

Specyfikacja:

  • Drzewko ma wysokość 13 cm
  • Zakwita w magiczny sposób
  • Idealne na prezent
Galeria przedmiotu

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości i jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu. Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie Ci odpowiadał, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni. Nie będziemy o nic pytać - jedynie będziemy zwracać uwagę na to czy produkt nie został uszkodzony i czy jego stan się nie pogorszył.

Możesz zaufać naszej firmie - działamy od 2003 roku. Nieustannie się rozwijamy, a w swojej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Gwarancja i dostępność

Produkty przez nas sprzedawane dostępne są od ręki - posiadamy je na własnym magazynie, więc możesz liczyć na najszybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Na każdy z nich udzielamy w zależności od produktu 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji.