Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Janina Bergander MOŻE SIĘ ODNAJDZIEMY poezja

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609774
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 4   
Koniec: 24-04-2014 05:17:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okres: Po 1989 roku
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2004
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Janina Bergander  Może się odnajdziemy

Wydawnictwo:   Gazeta Miechowska Miechów   2007
Wydanie:   I
Ilość stron:  116
Stan:  bardzo dobry,  książka w pełni czytelna bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych, okładka jak na zdjęciu. Stan ksiązki można by określić jako idealny gdyby nie pieczątka biblioteczna na drugiej stronie bez numeru katalogowego. Książka prawdopodobnie nie została wprowadzona na stan a co za tym idzie nie była wypożyczana ani nawet czytana.
Oznaki czasu:  brak.
Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności), również zmianę adresu odbiorcy przyjmujemy tylko w tej formie, nie zaś w osobnym mailu. Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


Janina Bergander MOŻE SIĘ ODNAJDZIEMY poezja