Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jan Ptaszyn Wróblewski - zdjęcie z autografem

25-07-2012, 4:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 30 zł     
Użytkownik fundacja64100
numer aukcji: 2453409661
Miejscowość Leszno
Wyświetleń: 25   
Koniec: 05-07-2012 10:53:36
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem aukcji jest zdjęcie legendarnego polskiego jazzmana Jana Ptaszyna Wróblewskiego z autografem artysty.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania innych aukcji naszej Fundacji i udziału w licytacjach wielu unikalnych przedmiotów.

Szanowni Państwo

 

Fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera „Podaj dalej” w imieniu swych podopiecznych cierpiących na nieuleczalną chorobę centralnego układu nerwowego, zwraca się do Państwa z apelem o udział w aukcji co pozwoli nam zebrać środki na pomoc dla nich. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wziąć udział w naszej aukcji, a środki za wylicytowany przedmiot przekazać na konto Fundacji. Wystawiane przedmioty otrzymaliśmy od znanych ludzi sztuki, polityki, sportu, którzy przekazali je właśnie na licytację. Wykazali dobrą wolę i chęć pomocy włączając się w łańcuch ludzi dobrej woli w myśl zasady – podaj dalej.

Za zebrane środki zorganizowaliśmy Ogólnopolską konferencję na temat zespołu Dandy-Walkera, leczenia i rehabilitacji połączoną ze spotkaniem integracyjnym chorych i ich opiekunów i indywidualnymi konsultacjami u specjalistów. Kolejnym naszym celem jest Zjazd integracyjny poświęcony terapii neurologiczno-psychologicznej w zespole Dandy-Walkera.

            Fundację stworzyliśmy my, rodzice chorych dzieci zarówno tych małych jak i trochę starszych od lat zmagających się z trudami życia z chorobą rzadką i nieprzewidywalną, jednak w każdym przypadku ciężką, wymagającą wielkiego poświęcenia i ogromnych nakładów finansowych.

Chcemy, bogaci w doświadczenie i wiedzę o chorobie zbieraną latami krok po kroku, służyć radą i pomocą innym, których los doświadczył w podobny sposób. Chcemy wspierać się w walce z chorobą szukając nowych możliwości leczenia. Mamy wiele planów pomocy chorym, ale brakuje nam środków, które są niezbędne.

            Pozwalamy sobie więc zachęcić Państwa do udziału w aukcji i będziemy wdzięczni za pomoc.

 

Dziękujemy za zrozumienie

        Zarząd Fundacji

Kontakt z Fundacją można znaleźć na stronie internetowej

www.fundacja.dandy-walker.org.pl

1. Aukcja posiadają status charytatywnych.

2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji Kupującego, szczególnie w późniejszym etapie Aukcji.

3. Płatność musi być dokonana zgodnie z regulaminem alle w ciągu 7 dni od zakończenia aukcji.

4. Zgłaszając swój udział kupujący akceptuje odpowiedzialność prawną za złożoną ofertę.

5. Całkowity przychód z aukcji jest przeznaczony na cele charytatywne Fundacji chorych na zespół Dandy-Walkera „Podaj dalej”.

6. Wpłaty od zwycięzcy Aukcji oraz inne wpłaty na aktualny cel charytatywny powinny być dokonywane jedynie na podany numer konta Fundacji.

 

Fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera „Podaj dalej”

Kredyt Bank S.A. o/Leszno

nr 21 1500 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5171505 [zasłonięte] 515000

z dopiskiem – z aukcji Allegro