Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jak Pokonać Podagrę - Teresa Szabo (podagra, dna)

28-01-2012, 10:59
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł      Najwyzsza cena licytacji: 39 zł     
Użytkownik szaboteresa
numer aukcji: 2065965865
Miejscowość Zielona Góra
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 9    Licytowało: 1    Wyświetleń: 24   
Koniec: 28-01-2012 10:59:36
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Jak pokonać podagrę?

Nie ma dnia, żebym nie słyszała tego pytania, przynajmniej raz dziennie.

Ostatnie minione dekady były wyścigiem z czasem. Nasza żywność rosła szybciej(chemiczne zasilanie), nasze mięsa zaczęły pachnieć jednakowo-rybami. Przetwarzanie naszej żywności było zasilane dużą ilością konserwantów, w celu dłuższego okresu zużycia.

Co to ma wspólnego z podagrą?

Podagra i jej skutek RWĄCY BÓL jest spowodowany nadmierną ilością puryn w jedzeniu, które powodują nadprodukcję kwasu moczanowego.

Walczyłam z efektami podagry ponad dwa lata. Współczesna medycyna konwencjonalna okazała się bezradna. Firmy farmakologiczne są bardziej zainteresowane zyskiem z produkcji niż dobrem klienta. Leki stosowane przez świat medyczny, to dalszy ciąg wyścigu z czasem – po zastosowaniu – ból maleje, a przyczyna bólu zostaje. I nie tylko to – uboczne skutki leków stosowanych w „leczeniu” podagry są bardzo trwożące.

Po przeanalizowaniu mojej smutnej i bardzo bolącej sytuacji, postanowiłam wziąć „cugle” w swoje ręce.

Analizowałam każdy dzień pod kontem wypijanej wody, diety i przeżywanych stresów. Po ponad ośmiu miesiącach, prób i błędów (ból) wreszcie ataki zdażały się bardzo rzadko. Po roku byłam już zupełnie od nich wolna.

Moja metoda pozbycia się podagry raz na zawsze, daje skutki już po kilku tygodniach.

Problem z pozbyciem się podagry polega na prostej przyczynie – jak wydalić z organizmu złogi skrystalizowanego kwasu moczanowego ze stawów, ścięgien, czy kości.

Zachorowanie na podagrę przeważnie traktujemy jako moment pierwszego ataku nieznośnego bólu, który najczęściej pojawia się podczas snu. Po jakimś tam czasie ból w końcu ustępuje, ale miejsce bolące zostaje opuchnięte. Opuchlizna też znika i zostaje nam tylko zdziwienie – co to było?

Klasyczna podagra przeważnie się zaczyna od dużego palca nogi. W dzisiejszych czasach, podagra atakuje każde miejsce w ciele, gdzie tylko system wydalniczy znajdzie w danym momencie wolne miejsce w tkance, na zdeponowanie nadmiaru kwasu moczanowego. W momencie zaczęcia się krystalizacji kwasu, pojawia się ból nie do wytrzymania.

Moja metoda zaprezentowana w tej książce, jest skuteczna i nie wymagająca żadnych kosztów finansowych, np. koszt wizyt lekarskich i baaardzo drogich leków. Każdy, kto umie czytać, to jedyny warunek, może bardzo łatwo ją zastosować i mięć natychmiastową ulgę w bólu.

W celu wydalenia zdeponowanych wcześniej i nie usuniętych złogów kwasu moczanowego, Czytelnik/Podagrowiec znajdzie dokładny opis postępowania, krok po kroku, co ma w tym celu zrobić i jak w krótkim czasie złogi bezpowrotnie znikną z ciała.

Nie trzeba nikomu przypominać o starym powiedzeniu – leczenie i wyleczenie, to znalezienie przyczyny choroby i zlikwidowanie jej, a nie skutku – w przypadku podagry-bólu.

Ktoś, kto kocha życie, tak jak ja, komfort, wygodę i przyjemność, nie jest w stanie tolerować bólu podagrowego. Każdy ból jest, szczególnie podagrowy, destruktywny i prowadzi do depresji. Radość z życia zaczyna znikać, po nieprzespanych nocach. Na szczęście moja metoda pozbycia się podagry jest w końcu w formie drukowanej i każdy może z niej skorzystać.

Co Czytelnik znajdzie w „Jak pokonać podagrę”?


  • Kompletne i proste metody na zlikwidowanie nieznośnego bólu w momencie pojawienia się.
  • Zasady, twarde reguły w Kuchni Podagrowca w celu uniknięcia dalszych błędów w diecie, np. nigdy nie wolno jeść orzechów i migdałów oddzielnie – tylko razem z brązowym ryżem.
  • Poranną Rutynę – jakie czynności należy wykonać, po przebudzeniu się. Proste i łatwe w wykonaniu.
  • Wypróbowany zestaw produktów, które po zastosowaniu w jedzeniu i odpowiednim gotowaniu, oczyszczą stare, paskudne złogi skrystalizowanego kwasu moczanowego, które w efekcie doprowadzają do zwyrodnień stawów, kamieni nerkowych, a nawet amputacji palców.
  • Przepisy na smaczne dania- pożywne, bogate w łatwo przyswajalne białko.
  • I wiele, wiele innych wartościowych informacji dla Podagrowca.


Książka jest do nabycia na tej stronie. Forma elektroniczna. Jeżeli cierpisz na podagrę, to cena jej jest tak przystępna i jednorazowa, że każdy może sobie pozwolić na taką inwestycję w swoje zdrowie. Jeżeli masz pod opieką Podagrowca (mąż?), to metoda zaprezentowana w „Jak pokonać podagrę” zaoszczędzi Tobie wiele trudu i czasu w przygotowywaniu posiłków dla chorego.

Stare przysłowie hinduskie powiada tak: można doprowadzić konia do wodopoju, ale.... nie można się za niego napić!

Decyzja należy do Ciebie :

Czy dalsze życie będziesz żył ze wstrętnymi bólami....

Czy chcesz odzyskać pełne zdrowie i żyć....

bez bólu podagrowego !!!

TAK, Pani Tereso! Chcę pobrać pani książkę "Jak Pokonać Podagrę"!

jakpokonacpodagre

ISBN 978-0[zasłonięte]557-061-1
Copyright Teresa Szabo (Standard Copyright License)
Wydanie Wydanie pierwsze

Życzę Tobie wszystkiego najlepszego,


Autorka "Jak Pokonać Podagrę!"

P.S. Książka jest do prywatnego użytku kupującego lub osoby dla której jest prezentem. Sprzedaż tej książki lub inna forma jej dystrybucji stanowi naruszenie praw autorskich.