Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Jacht żaglowy MikroPolka 550RT + przyczepa

28-01-2012, 14:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 17 000 zł     
Użytkownik jacekszym1
numer aukcji: 2075968050
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 294   
Koniec: 25-01-2012 16:25:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem aukcji jest: jacht żaglowy MikroPolka 550RT wraz z przyczepą podłodziową


Jacht jest produkcji stoczniowej (2000r) – Jodełka Jacht na licencji J. Kubaszewskiego (wykupiona licencja). Wymiary jachtu 5,5m na 2,5m. Zanurzenie 0,35m, otwarta rufa pozwala na dobijanie nią do brzegu. Żaglówka posiada oryginalny żelkot – pływała tylko w okresie wakacyjnym, nie czarterowana, skorupa nie była uszkodzona ani malowana! Łódź posiada pełne ożaglowanie, fok jest na sztywnym sztagu z rolerem , maszt wykonany jest z anodowanego aluminium z bramką i blokiem do kładzenia masztu. Dodatkowo łódka posiada kosz dziobowy i rufowy oraz słupki relingowe, pełne olinowanie, luk Ventus.. Kabina pozwala na swobodne spanie 4 dorosłych osób. Jacht jest zarejestrowany w PŻŻ na 5 osób, w kabinie nie gotowano ani nie palono papierosów.
Przyczepa podłodziowa ZEPPIA Cymermana PC1100B zarejestrowana i ubezpieczona. Dodatkowo posiadam silnik przyczepny 3,5 KM Tohatsu, używany tylko do manewrów – zakupiony jako nowy i mogę rozważyć sprzedaż ale nie jest on przedmiotem aukcji . Cały komplet do obejrzenia w Poznaniu. Cena dotyczy kompletnego jachtu z przyczepą.
W razie pytań lub ewentualnych niejasności proszę o telefon: 603-[zasłonięte]-298 (po 16-tej)
Opcja KUP TERAZ tylko po obejrzeniu Jachtu. Możliwość wcześniejszego zakończenia aukcji ze względu na zamieszczenie ogłoszenia w innych mediach.

!!!>> Zapraszam do oglądania << !!!
Aukcja grzecznościowa, jacht wystawiony na prośbę właściciela jachtu.