Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Józef Piłsudski Naczelnik Państwa Polskiego DEFEKT

19-01-2012, 14:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 17,70 zł     
Użytkownik areswik
numer aukcji: 1996264749
Miejscowość Mielec
Wyświetleń: 10   
Koniec: 12-01-2012 20:02:17
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam serdecznie,
  Zajmuję się sprzedażą nie tylko płyt DVD,  książek pełnowartościowych,  lecz również książek z defektem (wiele z nich posiada tylko niewielkie rysy i zagięcia, słabo widoczne, takie same jakie można zauważyć na normalnie sprzedawanych książkach w wielu księgarniach), oraz końcówek nakładów - stąd ceny na moich aukcjach są bardzo atrakcyjne.

 Bardzo proszę uważnie czytać opisy aukcji.

Po dokonaniu zakupu proszę o przesłanie wypełnionego formularza opcji dostawy lub e-maila z informacją o wybranym sposobie przesyłki.

Podany koszt dostawy dotyczy wysyłki tylko jednej książki. Książki zakupione na dwóch i więcej aukcjach  wysyłam w jednej przesyłce. Koszty ustalane są indywidualnie w zależności od wagi - proszę o kontakt mailowy przed wypełnieniem formularza.

 Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie "O mnie"  przed dokonaniem zakupu.


 

 

Przedmiotem aukcji jest książka z defektem pt.:

 JÓZEF PIŁSUDSKI - NACZELNIK PAŃSTWA POLSKIEGO

MARIAN MAREK DROZDOWSKIKsiążka jest NOWA, nieczytana, lecz posiada defekty w postaci:  
  wgnieceń, obtarć, oraz zagięć brzegów i rogów okładki, zagięć rogów kartek, wgnieceń brzegów kilku stron, lekko rozdwojonych rogów okładki, rys i zabrudzeń.
Defekty te nie mają wpływu na czytelność tekstu. 
Wydawnictwo: RYTM
Oprawa: MIĘKKA
342 STRONY
Format: 14x20cm
 

 
 Cena detaliczna: 34,90 zł 
 
 


Kupując u mnie
 
   Oszczędzasz aż: 17,20zł!!
 
 
 

Opis:

Książka powstała jako krytyczna refleksja nad stanem polskiej biografistyki historycznej związanej z życiem i działalnością Józefa Piłsudskiego. Moim zamiarem było przezwyciężenie swoistego rodzaju warszawocentryzmu jego dotychczasowych biografii. Eksponuję w tej książce wątki rzadko poruszane, czyli takie tematy jak: rola Naczelnika Państwa w budowie aparatu państwowego i samorządowego: wojska, administracji, życia gospodarczego, ustawodastwa socjalnego, dyplomacji, szkolnictwa, instytucji kulturalnych. Zwróciłem uwagę na rolę Naczelnika Państwa w rozładowywaniu konfliktów narodowościowo-wyznaniowych. Przypomniałem jego szacunek dla chrześcijańskich zasad życia państwowego wyrażony m.in. w przemówieniu z 19 lipca 1919 roku skierowanym do Nuncjusza Papieskiego Achillesa Rattiego i w jego akcie oddania Polski Sercu Najjaśniejszej Marii Panny Ostrobramskiej z 1920 roku. Te dokumenty w dotychczasowych biografiach Józefa Piłsudskiego były na ogół świadomie pomijane.
 
 


Aktualna oferta: Księgarnia KAWKA 

ZAPRASZAM!!!
 
K13

Józef Piłsudski Naczelnik Państwa Polskiego DEFEKT