Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Irene Gore WIEK A AKTYWNOŚĆ ŻYCIOWA

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2,75 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609790
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 8   
Koniec: 24-04-2014 05:17:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1980
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Irene Gore  Wiek a aktywność życiowa


Wydawnictwo:    PZWL  1980
Wydanie:   I
Ilość stron:   127
Stan:  + dobry,  książka w pełni czytelna bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych, okładka jak na zdjęciu. Książka prawdopodobnie nie była czytana.
Oznaki czasu:  nieznacznie pożółkłe kartki, w naturalny sposób w wyniku upływu czasu minimalnie pożółkła i poszarzała  okładka, jednolicie przykurzone grzbiety stron. 
Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności), również zmianę adresu odbiorcy przyjmujemy tylko w tej formie, nie zaś w osobnym mailu. Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


Irene Gore WIEK A AKTYWNOŚĆ ŻYCIOWA