Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Hydroizolacje w budownictwie. Wybrane zagadnienia

05-06-2014, 15:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 73,84 zł     
Użytkownik infoporadniki
numer aukcji: 4217099868
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 05-06-2014 15:34:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

1 dzień roboczy Przesyłka kurierska
3 dni roboczych Przesyłka priorytetowa
14 dni roboczych Przesyłka ekonomiczna

Po zakończeniu aukcji oczekujemy na e-mail z informacją o wybranej formie płatności. Przy płatności przelewem klient przelewa na nasze konto wylicytowaną kwotę, powiększoną o koszt przesyłki.

Wysyłka jest realizowana w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Zamówiony towar można odebrać w Księgarni WITMIR:
03-550 Warszawa
ul. Remiszewska 1 lok. 2
mail: [zasłonięte]@enev.pl

telefon : 606 [zasłonięte] 729606 [zasłonięte] 729 

Wszystkie towary dostępne na aukcjach objęte są roczną gwarancją producenta.

Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura zakupu.

Wszystkie towary są nowe.

Uwaga: Przy zakupach kilku przedmiotów, przed uregulowaniem płatności prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia kosztów przesyłki. Zakupione przedmioty wysyłamy jedną paczką.
- Pocztą Polską wg cennika i wagi,
- Przesyłki kurierskie i Paczkomat: koszty takie jak jednego przedmiotu.

FHU WITMIR W. Zawko 03-526 Warszawa ul. Sw. Wincentego 40/43

W tytule przelewu prosimy wpisać numer aukcji oraz nick allegro i formę wysyłki/odbioru.Hydroizolacje w budownictwie. Wybrane zagadnienia

Hydroizolacje w budownictwie. Wybrane zagadnienia w praktyce. Wyd. II rozszerzone


wydawnictwo: Wydawnictwo Dom Wydawniczy MEDIUM
ISBN: 83-[zasłonięte]132-2-8

wydanie: 2009
format: A4, str. 507, oprawa twarda

Rok: 2009
Autor: M.Rokiel
ISBN: 83-[zasłonięte]132-2-8

OPIS:

[...] Przedstawiona do zaopiniowania książka „Poradnik Hydroizolacje w budownictwie” autorstwa Macieja Rokiela stanowi [...] cenne uzupełnienie rynku informacyjnego w przedmiotowej problematyce.[...] Na szczególne podkreślenie zasługuje strona graficzna książki: duża liczba szczegółowych rysunków technicznych, pokazujących sprawdzone w praktyce materiały systemodawców i producentów, oraz zdjęć, dobrze obrazujących poruszone w treści problemy, z których znaczna część jest autorstwa Autora książki. [...]

Fragment recenzji dr inż. Błażej Zgoła


[…] Autor zadał sobie trud pisania bez ogródek o sprawach trudnych z punktu widzeniatechnicznego i o realizacjach, w których popełniono bardzo liczne błędy. Trzeba zaznaczyć,że dziedzina o której traktuje autor jest dziedziną nową i nowatorską na polskim rynku, dlatego stare przyzwyczajenia często są przeszkodą w aplikacji nowych rozwiązań przychodzących do Polski z krajów zachodnioeuropejskich, z USA oraz Japonii w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Tymczasem Poradnik stanowi kompleksowe i usystematyzowane dzieło, co umożliwia wykorzystanie go zarówno do celów projektowych, jak i wykonawczych oraz eksploatacyjnych.[…] Praca jest bardzo przydatna dla polskiego budownictwa i wartościowa merytorycznie.

Fragment recenzji II wydania dr inż. Jerzy Karyś

Słowo wstępne
Hydroizolacje stosuje się praktycznie w każdym budynku, aby chronić jego elementy przed zawilgoceniem i destrukcyjnymi skutkami wynikającymi z działania wody na materiały budowlane. Przy niewłaściwym doborze materiałów i technologii izolacyjnych, a przede wszystkim przy niefachowym przeprowadzeniu prac wykonawczych, powstające szkody w budynku zmniejszają jego wartość, a nawet uniemożliwiają użytkowanie
budynku lub części jego pomieszczeń. Prace naprawcze, uszczelniające lub wymiana izolacji na nowe to często trudne, kłopotliwe i kosztowne zagadnienia projektowe i wykonawcze. „Poradnik Hydroizolacje w budownictwie” wyjaśnia wiele zachodzących zjawisk i procesów związanych z zawilgacaniem. Stanowi pomoc dla ekspertów, projektantów i wykonawców w praktycznym stosowaniu rozwiązań naprawczych i doborze właściwych materiałów i technologii, które umożliwiają właściwe i wieloletnie użytkowanie pomieszczeń w obiektach budowlanych.
W opracowaniu omówiono takie tematy, jak: renowacje starego budownictwa, balkony i tarasy, pomieszczenia wilgotne i mokre, dachy zielone, wybrane zagadnienia dotyczące hydroizolacji basenów, czy hydroizolacji zarówno cokołowych części budynków, jak i zagłębionych w gruncie. Zaletami poradnika są obszerne opisy rysunków, szkiców i przykładów praktycznych rozwiązań często spotykanych problemów technicznych. W jednej publikacji zestawiono zagadnienia znajdujące się dotychczas w różnych podręcznikach, publikacjach i materiałach firm specjalistycznych.
„Poradnik Hydroizolacje w budownictwie” stanowi cenną i potrzebną pozycję wydawniczą, która będzie przydatna zarówno osobom, które chcą poznać zagadnienia i problemy związane z zawilgacaniem, jak i tym, które mają już doświadczenie i wiedzę na ten temat, ale chcą ją jeszcze pogłębić.

dr inż. Jerzy Olifierowicz

zobacz spis treści
Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePanelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

panel aukcji