Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

History revue nr 02 Luty - Marzec 2014.

30-01-2015, 3:24
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4,49 zł     
Użytkownik Katkir
numer aukcji: 4949365549
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 6    Wyświetleń: 3   
Koniec: 30-01-2015 03:27:37

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rok wydania (xxxx): 2014
Częstotliwość: inna
Kondycja: bez śladów używania
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

History revue nr 02 Luty - Marzec 2014.

21.WIEK History revue to nowe czasopismo o tematyce historycznej, którego premierowy numer pojawił się w sprzedaży we wrześniu 2010 r. Wydawane jest w nakładzie 50.000 egzemplarzy na terenie całego kraju. 21.WIEK History revue ma charakter popularnonaukowy i dedykowane jest szerokiemu gronu odbiorców zainteresowanych historią Polski i świata.

Na blisko stu stronach pisma czytelnik znajdzie, utrzymane w konwencji swego rodzaju opowieści, artykuły mówiące o losach, znanych i tych mniej znanych, postaci historycznych, o doniosłych wydarzeniach, punktach zwrotnych dziejów człowieka i jego cywilizacji. Zamieszczone zostanie w nim również kalendarium wydarzeń na każdy dzień kolejnych trzech miesięcy, propozycje interesujących publikacji książkowych oraz przygotowane przez redakcję odpowiedzi na pytania nadsyłane przez czytelników. Założeniem czasopisma 21.WIEK History revue jest nie tylko rozrywka i edukacja, ale również popularyzacja niezwykle atrakcyjnej nauki, jaką jest historia i dziedziny pokrewne. Istotną cechą pisma będzie przystępny język publikowanych artykułów oraz niezwykle bogata szata graficzna.

Papież Hitlera: czy Pius XII tolerował eksterminację Żydów; wielki sternik Mao Zedong: przed głodem chował się w łóżku; kareta biskupa Troyera – czy dostojnik cierpiał w niej na cho-robę morską; 5 słynnych piratów – skończyli na szubienicy oraz jako zadowoleni emeryci; co spowodowało upadek Imperium Khmerskiego; Gajusz Juliusz Cezar – czy za śmiercią potężnego Rzymianina stała zemsta wzgardzonych kobiet; cierpienia Abelarda i Heloizy – uczony zapłacił za swą pychę.

Stron: 100.