Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

HERTZ ESK 165 GŁOŚNIKI 16,5cm / 165mm ZIELONA GÓRA

15-06-2014, 20:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 449 zł     
Użytkownik MarMaxElektronic
numer aukcji: 4248271381
Miejscowość Zielona Góra
Wyświetleń: 16   
Koniec: 15-06-2014 20:30:00

Dodatkowe informacje:
Konstrukcja: Dwudrożne
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

MarMax Elektronic - car audio, g?o?niki, wzmacniacze

Marmax Elektronic

Uwaga!

Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy wysłać e-mail z informacja o formie płatności (wpłata na konto lub wysyłka za pobraniem). W przypadku wpłaty na konto prosimy w tytule przelewu podać numer aukcji oraz nick (nazwę użytkownika) na allegro.

Allegro

Nasza strona na allegro.

Sprawdź nasze komentarze.Kliknij.

Kliknij, by zobaczyć inne nasze aukcje.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg najnowocześniejszych urządzeń począwsze od głośników, poprzez rozbudowane radioodtwarzacze samochodowe po nawigacje satelitarne GPS. Szeroka gama porduktów jak i atrakcyjne ceny sprawią, że zadowolimy najbardziej wymagających klientów.

Gwarancja i reklamacje

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera. Gwarancja realizowana jest przez serwis Hertz. W przypadku niezgodności lub uszkodzenia towaru reklamowany towar wraz z dowodem zakupu oraz pismem określającym uszkodzenia towaru, należy odesłać na adres serwisu Hertz. Na sprzedawane towary udzielamy 12 lub 24 miesięcznej gwarancji. Szczegóły gwarancji oraz czas jej trwania znajduje się w opisie wystawionego przedmiotu.

 

 

Klient może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeżelii w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru zgłosi fakt odstąpienia od umowy.

Do każdego zakupionego przedmiotu doręczany jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

HERTZ ESK 165.5 GŁOŚNIKI SYSTEM 16,5cm / 165mm
 
 
 
Producent: Hertz
 
 

Hertz należy do potężnej włoskiej grupy Elettromedia. Nowa marka zajmuje się przede wszystkim głośnikami, które dodatkowo uzupełnia oferta multimedialna oraz wzmacniacze. Dzięki temu firma świetnie uzupełnia ofertę Audisona (należy również do grupy Elettromedia).Specjalnością firmy Hertz są audiofilskie konstrukcje w najbardziej przystępnej cenie. Poszczególne modele wyróżniają się jednak różnorodnością zastosowanych technologii. Dzięki temu zawsze można bez problemu dobrać odpowiedni model głośników do określonej wersji samochodu. Producent dużą wagę przykłada do indywidualnego zestrojenia. Dla wszystkich głośników przygotowano pakiet parametrów elektro akustycznych, dzięki którym łatwiej zaprojektować, lub przeprojektować zwrotnicę z filtrami dolno- i górnoprzepustowymi najbardziej optymalną do poszczególnych modeli aut a także indywidualnych instalacji. Dzięki temu zawsze można być pewnym, że każdy z systemów Hertz zapewnia maksimum swoich możliwości.

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

 • Rodzaj: głośników 2 drożne odseparowane
 • Rozmiar: woofer-165 mm, tweeter-20 mm
 • Moc Max: 200 W
 • Moc RMS: 100 W
 • Skuteczność: 91 dB
 • Impedancja: 4 ohm
 • Pasmo przenoszenia: 60 - 23.000 Hz
 • Głębokość montażowa: 65 mm

 

 

W zestawie:

 • HERTZ ESK 165.4 x2
 • HERTZ TWEETER x2
 • HERTZ ZWROTNICE 
 • AKCESORIA MONATAZÓWE

 

 

 

 

GWARANCJA HERTZ 24 MIESIĄCE

Ceny zawierają opłatę KGO wg cennika