Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Hamax Kiss, sklep,fa,gw, SUPER CENA!!!

22-01-2012, 6:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 173 zł     
Użytkownik activa1995
numer aukcji: 2035684799
Miejscowość Ruda sl.
Wyświetleń: 118   
Koniec: 13-01-2012 17:46:17
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.






  
 




Marka:  HAMAX
Model:    Kiss


Cena katalogowa:  259 zł

Kolekcja: 2011



HAMAX to znany norweski producent fotelików rowerowych dla Dzieci, kasków narciarskich i rowerowych, sprzętu zimowego. Od kilkudziesięciu lat produkty HAMAX znajdują wielu zadowolonych odbiorców w ponad 50-ciu krajach na całym świecie.

HAMAX to połączenie maksimum bezpieczeństwa z komfortem & nowoczesnym designem. HAMAX jako jeden z pierwszych dostosował swoje produkty do rygorystycznych przepisów bezpieczeństwa (normy EN i TUV), ponadto firma HAMAX prowadzi dodatkowe badania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych Maluszków.

Fotelik do mocowania z tyłu roweru wyposażonego w bagażnik lub nie. Posiada regulowane podpórki na stopy, osłaniające z boku podłokietniki i zapewniające bezpieczeństwo zapięcie szelek. Waga przewożonego dziecka nie może przekraczać 22kg.

Kolor: taki jak na zdjęciu

JEST TO KOMPLETNY ZESTAW

do zakupu dołączamy paragon, który stanowi 24 miesięczną gwarancję

 





Sklep rowerowy ACTIVA oraz serwis rowerowy znajduje się w Rudzie Śląskiej. Sklep działa od 1995 roku. Od 8 lat prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Na powierzchni 500 metrów kwadratowych znajdziesz ponad 600 rowerów w stałej ekspozycji. Istnieje możliwość jazdy próbnej na dowolnym oferowanym przez nas modelu. Proponujemy modyfikacje zakupionego sprzętu (wymiana siodełka, opon itp.) oraz doradztwo doświadczonych serwisantów oraz sprzedawców. U nas zapoznasz się nowościami branży oraz nietypowymi rowerami takimi jak jednokołowce, trójkołowce, rowery elektryczne, rowery poziome. Posiadamy także duży wybór tandemów oraz rowery składane.





 



 
   
 



INFOLINIA:
32 34 00 558 wew. 22

Opcje dostawy:
Wpłata na konto bankowe (25,00 zł)
Wysyłka za pobraniem (35,00 zł)

 mBank
80 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 342710
PPHU Activa
ul. Kupiecka 15
41-710 Ruda Śląska

 Zakupy na raty:
Lukas Bank, AIG Credit

Po wygraniu aukcji prosimy o potwierdzenie kupna, wypełniając formularz dla sprzedającego bądź e-mailowo:
[zasłonięte]@rower.com.pl

Wysyłka rowerków realizowana jest za pośrednictwem firmy DPD Polska - w 100% pewny dostawca - wszystkie wysyłane rowery docierają do klienta w nienaruszonym stanie i krótkim czasie - do 48 godzin po wysyłce.

Rowery wysyłane są zapakowane w karton wielkości ok. 80x120x25 cm. Przeciętna waga paczki w przypadku wysyłki roweru dla osoby dorosłej wynosi 17 kg. Dodatkowo rower jest zabezpieczony na czas transportu folią stretch i papierem ochronnym.

Rower dociera do adresata wyregulowany, gotowy do jazdy.


Rower dostarcza Kurier (spedytor DPD) do domu klienta. Kurier posiada numer telefonu klienta na wypadek, gdyby zaistniała konieczność ustalenia terminu ponownego doręczenia (zazwyczaj Kurier awizuje również termin pierwszego doręczenia).

Koszt wysyłki 25 zł.

Na życzenie klienta rower możemy przesłać również w oryginalnym kartonie producenta bez uprzedniej regulacji.