Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GWINTOWNIK RĘCZNY HSS M2 M14 3 EL YATO

09-06-2014, 9:54
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 97,99 zł     
Użytkownik mlotkowo_pl
numer aukcji: 4228054568
Miejscowość Katowice
Wyświetleń: 7   
Koniec: 09-06-2014 09:22:34
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem oferty jest:

GWINTOWNIK RĘCZNY HSS M2 M14 3 EL

.

w cenie:

.

97.99 PLN

.

FIRMY: Yato

.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

GWINTOWNIK RĘCZNY HSS M2, M14 3 szt

YT-2940 YATO

Charakterystyka:
Wysokiej klasy gwintowniki do gwintów metrycznych z rowkami prostymi przeznaczone do gwintowania ręcznego większości metali. Zestaw składa się z trzech gwintowników - gwintownika wstępnego, zdzieraka i gwintownika wykańczającego.

Dane techniczne:
Rozmiar x skok gwintu M14x2.0
Gwint metryczny grubozwojny x
Gwintowanie trój-stopniowe x
Długość gwintu: 30 (mm)
Średnica trzonu: 10.5 (mm)
Długość całkowita: 80 (mm)
Waga: 200 (g)


.

Waga [kg] 0.2000
Długość [mm] gwintu 30
Długość całkowita [mm] 80
Gwint metryczny grubozwojny x
Średnica trzonu [mm] 10.5
Rozmiar X skok gwintu M14x2
Gwintowanie trójstopniowe x

.

.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA:

.

KOD PRODUKTU: YT-2940

.

Produkt marki Yato

.

.

Marka produktów kierowana jest do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe.

Pod tą marką sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe. Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal wysokiej jakości to cechy techniczne produktów tej marki. Ręczne i pneumatyczne narzędzia są z sukcesem wykorzystywane przez specjalistów wielu dziedzin gospodarki.

Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość predysponują do zastosowań w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych.

.

.


Bardzo solidnie pakujemy paczki nie oszczędzając na zabezpieczeniach. Wszystkie paczki są ubezpieczone i wysyłane kurierem. Gdyby jednak zdarzyło się uszkodzenie w trakcie transportu– Twoim zadaniem jest jedynie spisanie wraz z kurierem doręczającym przesyłkę protokołu szkody – my od razu wyślemy Ci nowy towar a ubezpieczenia będziemy dochodzić od przewoźnika we własnym zakresie.

NIE ZARABIAMY NA PRZESYŁKACH!!!


Wszystkie zakupione towary pakujemy do jednej paczki – koszt przesyłki niezależnie od ilości zakupionych towarów jest taki sam:

Koszt przesyłki przy wpłacie na konto wynosi

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze wynosi


Jeżeli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerami telefonu:

801 [zasłonięte] 409 || (32)[zasłonięte]445 70 [zasłonięte]@mlotkowo.plZakupiony towar możesz także bezpłatnie odebrać w siedzibie naszej firmy w Katowicach, przy ul. Warszawskiej 46a.

Koniecznie skontaktuj się z nami, aby uzgodnić termin odbioru.
Wszystkie towary dostępne na naszych aukcjach są nowe, nieużywane, pochodzą z polskiej dystrybucji i objęte są gwarancją producenta. Do każdego zakupionego towaru dołączony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami). Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.


Kupując na naszych aukcjach otrzymujesz punktyAukcja stworzona 2<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>014-05 09:22:34 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.