Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GTA Grand Theft Auto 4 IV [PS3] FOLIA Nowa SKLEP

18-08-2014, 21:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 75,90 zł     
Użytkownik Abasim
numer aukcji: 4496370831
Miejscowość koszalin
Wyświetleń: 4   
Koniec: 18-08-2014 20:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Platforma PS3
Język angielski
Gatunek gra Akcji
Stan Nowa, zafoliowana
PEGI 18

http://img24.imageshack.us/img24/7015/odbior.jpghttp://img88.imageshack.us/img88/5100/dukanlist.jpg

Niko Bellica wkracza do akcji!

Grand Theft Auto IV to gra akcji, w której gracz kieruje postacią przestępcy. Fabuła programu ukazuje historię osobnika pochodzącego z Europy wschodniej Niko Bellica. Postać otrzymuje list od swojego kuzyna, który namawia ją do przybycia do Stanów Zjednoczonych. Po przybyciu okazuje się, że kuzyn wcale nie radzi sobie tak dobrze jak opisywał, a do tego wciąż popada w nowe kłopoty. Bohater stopniowo poznaje siatkę przestępców, zyskując przy tym nowych potencjalnych pracodawców. Możne kontaktować się z nimi osobiście, bądź też za pośrednictwem telefonu.

Tryb rozgrywki

Akcja gry rozwija się różnie w zależności od podejmowanych przez gracza decyzji i kolejności wykonywanych zadań. Większość misji polega na dotarciu do określonego punktu miasta lub wykonaniu jakiejś czynności (przykładowo eliminacja wrogów czy kradzież jakiegoś przedmiotu). Postać może przy tym korzystać z rozmaitych rodzajów samochodów (często kradzionych) i motocykli.

Uzbrojony po zęby przejmij władzę nad Liberty City!

Do walki służy spory arsenał broni. Miejscem rozgrywki jest rozbudowane miasto Liberty City (przypominające nieco Nowy Jork), które podzielono na 5 dzielnic: Broker, Algonquin, Dukes, Bohan i Alderney. Każda ulica ma przy tym własną nazwę. Grafika programu jest trójwymiarowa i rewelacyjnie dopracowana.

GTA Grand Theft Auto 4 IV [PS3] FOLIA Nowa SKLEP