Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GRZYBNIA PODŁOŻE DO UPRAWY PIECZARKI DUŻA KOSTKA

21-01-2014, 9:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 14,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł     
Użytkownik uprawa-pieczarek
numer aukcji: 3874785291
Miejscowość głubczyce
Zostało sztuk: 98    Licytowało: 1    Wyświetleń: 50   
Koniec: 21-01-2014 08:23:40
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

zestaw do uprawy pieczarek

Podłoże do uprawy pieczarek w kostce zasiane grzybnią pieczarki.

Nadaje się do uprawy pieczarek w pomieszczeniach w warunkach domowych. Pieczarki plonują w rzutach co 5-7 dni takich rzutów z danej kostki można uzyskać od 5 do 7. Z jednej kostki można uzyskać do 10 kilogramów grzybów!

Zawartość

  • Kostka z podłożem zasianym grzybnią pieczarki.
    Wymiary kostki (54cmx42cmx16-18cm).
    Waga 16- 20 kg.
  • Instrukcja

Pierwszy wysyp pieczarek już po 4 tygodniach

Nie musisz długo czekać na pierwsze efekty uprawy. Pierwsze pieczarki zazwyczaj pojawiają się pomiędzy 3 a 4 tygodniem. W międzyczasie możesz śledzić jak zachwycająco dynamicznie rozwija się grzybnia. A kiedy pojawią się pierwsze grzyby, będą rosły z godziny na godzinę.

Uprawa pieczarek jest bardzo prosta i tania

Po otrzymaniu kostki należy umieścić kostkę w miejscu z temperaturą otoczenia w granicach +15 +25 st. Przy tym nie ma znaczenia, czy pomieszczenie jest jasne, czy ciemne.Ściąć górną warstwę folii. , powierzchnię podłoża przykryć szarym papierem (gazetą). Przy pomocy spryskiwacza zwilżać gazetę co jakiś czas (2 razy dziennie). Pod papierem po jakimś czasie rozrośnie się grzybnia pieczarki, podobna do białej pleśni. Po czym należy zdjąć gazetę i przysypać podłoże okrywą torfową (do nabycia w sklepach ogrodniczych torf odkwaszony PH 7-7,5), nie ubijając jej. Okrywa tak że powinna być wilgotna. Grzybnia przerośnie przez okrywę w ciągu 10 dni i można już oczekiwać pierwszych zawiązków grzybów.

Zestawy do uprawy pieczarek są ekologiczne

Całość składa się jedynie z naturalnych komponentów. Podłoże nie zawiera żadnych nawozów sztucznych. Zużyte podłoże nadaje się świetnie jako ziemia do kwiatów oraz ogródku, ponieważ jest bogata w składniki mineralne oraz odżywcze.

zdjęcie pieczarek zdjęcie pieczarek zdjęcie pieczarek
uprawa grzybów

Życzymy udanych zbiorów!

GRZYBNIA PODŁOŻE DO UPRAWY PIECZARKI DUŻA KOSTKA