Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GRZYBNIA PIECZARKI LUZ DUŻY 10kg ZESTAW kurier18zł

23-01-2014, 11:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 11,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł     
Użytkownik uprawa-pieczarek
numer aukcji: 3854943970
Miejscowość głubczyce
Kupiono sztuk: 8    Zostało sztuk: 70    Licytowało: 2    Wyświetleń: 66   
Koniec: 18-01-2014 07:52:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Luz. Podłoże do uprawy pieczarek przerośnięte grzybnią pieczarki.

Produkcja własna

Przesyłka kurierska tylko 18 zł (aż do 3-ch zestawów w przesyłce)

JEST TO NAJWIĘKSZE - NAJCIĘŻSZE PODŁOŻE LUZEM, OFEROWANE W TEJ CENIE NA ALLEGRO


Uwaga , kupujący. W przypadku zakupu naszego zestawu do uprawy pieczarek , prosimy prowadzić uprawę stosując się wyłącznie do wskazówek zawartych w naszej instrukcji uprawy . Bowiem informacji w internecie , również na Allegro często zawierają błędy. W końcu zależy nam nie tylko na jednorazowej sprzedaży naszego produktu, a tak że na koniecznym wyniku. Zestaw powinien przynieść maksymalnie możliwe plony. Jeżeli w procesie uprawy powstają pytania , zawsze można z nami skontaktować się , chętnie podpowiemy co należy zrobić.

Na innych aukcjach sprzedajemy podobne 10 kilogramowe zestawy zapakowane do pudełek ,co znacznie ułatwia uprawę i zmniejsza ryzyko zakażenia grzybni pod czas przeładowywania do pojemników.


Zestaw nadaje się do uprawy pieczarek w pomieszczeniach w warunkach domowych. Pieczarki plonują w rzutach co 7-10 dni. Takich rzutów będzie od 5 do 7.

Z jednego zestawu można uzyskać do 6 kilogramów grzybów!


Zawartość

  • Podłoże do uprawy pieczarek z wsianą grzybnią.
    1 szt ( zapakowane do worka foliowego)
    Waga około 10 kg.
  • Woreczek foliowy z ziemią okrywową
  • Instrukcja

Pierwszy wysyp pieczarek już po 4 tygodniach

Nie musisz długo czekać na pierwsze efekty uprawy. Pierwsze pieczarki zazwyczaj pojawiają się pomiędzy 3 a 4 tygodniem. W międzyczasie możesz śledzić jak zachwycająco dynamicznie rozwija się grzybnia. A kiedy pojawią się pierwsze grzyby, będą rosły z godziny na godzinę.

Uprawa pieczarek jest bardzo prosta i tania

Po otrzymaniu zestawu należy umieścić podłoże( duży worek) w pojemniku typu kartoniku albo skrzynki w miejscu z temperaturą otoczenia w granicach +15 +25 st. Przy tym nie ma znaczenia, czy pomieszczenie jest jasne, czy ciemne. Odłożyć na bok woreczek z okrywą, a powierzchnię podłoża przykryć szarym papierem (gazetą). Przy pomocy spryskiwacza zwilżać gazetę co jakiś czas (2 razy dziennie). Pod papierem po jakimś czasie rozrośnie się grzybnia pieczarki, podobna do białej pleśni. Po czym należy zdjąć gazetę i przysypać podłoże okrywą torfową z małego woreczka, nie ubijając jej. Okrywa tak że powinna być wilgotna. Grzybnia przerośnie przez okrywę w ciągu 10 dni i można już oczekiwać pierwszych zawiązków grzybów.

Zestawy do uprawy pieczarek są ekologiczne

Całość składa się jedynie z naturalnych komponentów. Podłoże nie zawiera żadnych nawozów sztucznych. Zużyte podłoże nadaje się świetnie jako ziemia do kwiatów oraz ogródku, ponieważ jest bogata w składniki mineralne oraz odżywcze.

zdjęcie pieczarek zdjęcie pieczarek zdjęcie pieczarek

Krótka instrukcja uprawy

Rozpakowane podłoże należy przeładować do odpowiedniego pudełka i lekko ubić . Przykrywamy podłoże szarym papierem, spryskujemy papier starając się aby papier był wilgotny przez cały czas
Po kilku tygodniach , w zależności od warunków pod papierem rozrośnie się grzybnia. Rozrośnięta grzybnia pieczarki przypomina białą pleśń.
Zdejmujemy papier i przysypujemy podłoże okrywą z małego woreczka. Nie ubijamy okrywy.
Podłoże przykryte okrywą. Okrywę należy regularnie spryskiwać, aby podtrzymywać lekką wilgoć. Nie wolno wlewać większe ilości wody, ponieważ można zamulic okrywę, a także nie wolno aby woda stała w dolnych partiach podłoża.
Grzybnia przerasta przez okrywę i zaczynają zawiązywać sie owocniki grzybów.
Rozwój owocników. Od zawiązywania owocników do pierwszego urodzaju mija 3-5 dni
zestaw do uprawy pieczarek

Życzymy udanych zbiorów!

GRZYBNIA PIECZARKI LUZ DUŻY 10kg ZESTAW kurier18zł

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle panel allegro