Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gra PC LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continu

09-06-2014, 10:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 41,99 zł     
Użytkownik elecomp-
numer aukcji: 4228056386
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 8   
Koniec: 09-06-2014 09:25:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

elecomp - zapraszamy do zakupow

Witam - dzisiaj na aukcji do sprzedania

Gra PC LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues
Wersja językowa: Polska - kinowa
Gatunek: Akcja
Kategoria wiekowa od:: 5 lat
KINECT/MOVE: nie współpracuje
Nośnik: Płyta DVD
Opis dodatkowy: LEGO Indiana Jones 2: The AdventureContinues to połączenie zabawnego świata klocków LEGO z przygodaminajbardziej znanego archeologa! Weź udział we wszystkichemocjonujących przygodach wprost ze wspaniałych filmów z Indy'm wroli głównej! Gra zawiera już znane oraz nowe poziomy nawiązującedo trzech pierwszych filmów z Indianą Jonesem oraz po raz pierwszyepizody z Królestwa Kryształowej Czaszki. Nowe pojazdy, postacie imożliwości czekają na Ciebie w największym z dotychczas stworzonychświatów LEGO. Wciel się w nowych bohaterów z Królestwa KryształowejCzaszki takich jak Mutt Williams, ścigaj się w towarzystwie ShortRounda, wskocz w samolot, łódź podwodną, wózek kopalniany! Zbierajartefakty i odblokuj ponad 60 postaci, zarówno sprzymierzeńców jakiczarne charaktery! Pamiętaj, że w każdej chwili do zabawy możeszzaprosić przyjaciela. Po raz pierwszy w serii gier LEGO będzieszmógł zaprojektować i zbudować klocek po klocku własne poziomy iłączyć je już z istniejącymi. LEGO Indy powraca w swojejnajwiększejprzygodzie! Nie zwlekaj, dołącz do niego!Polska wersja językowa!Nowe poziomy z trzech pierwszych filmów oraz z KrólestwaKryształowej Czaszki! Po raz pierwszy możliwość budowania własnychpoziomów i łączenia ich z już istniejącymi! Nowe pojazdy, postaciei możliwości w największym z dotychczas stworzonych światów LEGO!Możliwość wcielania się w nowe postaci, m.in. w bohaterów zKrólestwa Kryształowej Czaszki jak Mutt Williams na swoimmotocyklu, oraz korzystania ze specjalnych zdolności,takich jakposługiwanie się mocą Kryształowej Czaszki. Jeszcze bardziejinteraktywne lokacje, np. złapane elementy z otoczenia, np krzesła,broń palna, miecze i butelki, mogą być używane jako broń! Ponad 60unikalnych grywalnych postaci do odblokowania m.in. MarionRavenwood, Mutt Williams, Short Round, Rene Belloq, Willie Scott,Marcus Brody, Dr. Henry Jones Sr. i Irina Spalko! Dostępny w każdejchwili tryb kooperacji dla dwóch osób! Niepowtarzalny humor!
Orientacyjna waga brutto: 146 g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 0 g
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 0 szt.

www.elecomp.com.pl - zapraszamy

Towar jest nowy i posiada gwarancję fabryczną. Na każdy towar wystawiamy fakturę lub paragon.

Towary dostępne zakupione za pobraniem lub zapłacone za pośrednictwem PayU do godziny 16 wysyłane są tego samego dnia kurierem.

Zapraszam do zakupów - Naprawdę warto.Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Panelealle darmowe panele aukcyjneELECOMP
ul. Bitwy o Wał Pomorski 14
33-100 Tarnów

tel. +48 14 [zasłonięte] 51
PayU
Pobranie
Przelew
Wysyłka Kurierem w ciągu 24 godzin.
Gra PC LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continu