Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gra METRO LAST LIGHT PL Steam ZŁOTA EDYCJA +7DLC

04-12-2014, 4:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 23,20 zł     
Użytkownik hellkeys_com
numer aukcji: 4854581928
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 35    Wyświetleń: 54   
Koniec: 04-12-2014 04:49:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Granice wiekowe: Dla dorosłych
Wersja: cyfrowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pakiet gier zawiera:

Metro: Last Light

Metro: Last Light to pierwszoosobowa akcji stworzona przez studio 4A Games, czyli autorów poprzedniej części. Fabułę oparto na motywach serii powieści rosyjskiego autora Dimitrija Głuchowskiego.
Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, w świecie zniszczonym przez nuklearną apokalipsę. Większość miast została zrównana z ziemią, a ich mieszkańców spotkała śmierć. Ocalała jedynie garstka ludzi, w tym kilkutysięczna grupa, która gdy spadły bomby akurat znajdowała się w moskiewskim metrze, będącym największym w historii schronem przeciwatomowym. W następnych latach stworzyli oni pod ziemią własną samowystarczalną społeczność. Natomiast na powierzchni promieniowanie zmutowało zwierzęta, zamieniając je w monstra, które coraz częściej atakują ostatnie bastiony ludzkości. Ponownie wcielamy się w Artema, czyli bohatera pierwszej części. Metro 2033 miało dwa różne zakończenia. Na potrzeby kontynuacji twórcy musieli zdecydować, które z nich okaże się prawdziwe. Ostatecznie wybrano bardziej pesymistyczny z finałów.
Metro: Last Light to gra akcji rozgrywana z perspektywy pierwszoosobowej. Przez większość czasu naszym zadaniem jest przedzieranie się przez liniowe poziomy i strzelanie do wrogów. Jednocześnie zabawę urozmaicają sekcje skradankowe, w których najlepszą taktyką jest ciche eliminowanie nieprzyjaciół. Dodatkowo twórcy czerpali inspirację z gatunku survival horror. Oznacza to, że często brakuje nam amunicji, a sporo poziomów zaprojektowano tak, by wywoływały strach u graczy.
W porównaniu z pierwszą częścią pojawiło się więcej dużych lokacji, w których możliwe jest zastosowanie różnych taktyk i wybranie kilku dróg do celu. Ulepszeniu uległy również sekwencje składankowe, sztuczna inteligencja przeciwników oraz dynamika starć. Rozszerzono także arsenał dostępnego uzbrojenia. Warto dodać, że emocjonujące starcia nie dominują jednak nad sekwencjami typu survival horroru znanymi z poprzedniego Metra. Proporcje pomiędzy tymi dwoma stylami pozostały takie same jak w pierwszej części.
Całość powstała w oparciu o ulepszoną wersję silnika 4A-Engine, czyli potężnej technologii wykorzystanej do stworzenia poprzedniej części. Jednym z nowych elementów graficznych jest naturalnie rozprzestrzeniający się ogień. Każdy materiał pali się właściwą sobie intensywnością, więc przykładowo płomienie szybciej trawią tekturowe kartony niż drewno. Ponadto Metro: Last Light w przeciwieństwie do poprzedniej części oferuje nie tylko kampanię dla pojedynczego gracza, ale również tryb multiplayer.

Metro: Last Light - Chronicles Pack

Chronicles Pack to ostatni dodatek do gry typu FPS Metro: Last Light, będącej bezpośrednią kontynuacją Metro 2033. Seria inspirowana jest książkowym cyklem Metro autorstwa Dymitra Głuchowskiego. Chronicles Pack oferuje trzy dodatkowe misje z udziałem znanych bohaterów.
Wydarzenia w grze toczą się w postapokaliptycznym uniwersum, w którym garstka ocalonych ludzi buduje życie na nowo w tunelach moskiewskiego metra. Lokalnym społecznościom zagrażają liczni wrogowie w postaci niebezpiecznych mutantów, bezwzględnych bandytów oraz rywalizujących frakcji.
Akcja nowych misji rozgrywa się równolegle do fabuły z podstawowej wersji Metro: Last Light. Nie są one ze sobą bezpośrednio powiązane, a każda pozwala się wcielić w inną osobę. Jedna z nich skupia się na postaci Anny, wyposażonej w karabin snajperski. Podejmuje ona próbę wyzwolenia głównego protagonisty gry – Artema – z rąk zwolenników Rzeszy. Poziom ten toczy się na powierzchni, w pobliżu zrujnowanych ogrodów botanicznych. Innym razem, jako Paweł Morozow, gracz usiłuje możliwie po cichu uciec z obozu Nazistów. Trzecią grywalną postacią jest Ranger Khan, który wraz z towarzyszem broni Ulmanem musi przedostać się przez mroczne tunele w pobliżu stacji Polianka. Na swojej drodze Khan spotyka wiele niebezpiecznych mutantów, a także doświadcza niepokojących wizji.
Rozgrywając epizody dodane w Chronicles Pack, gracz ma okazję postrzelać z nowej broni, jaką jest wielolufowy Bicycle Shotgun, złożony z części od roweru. Co ciekawe, strzelbę tę zaprojektował fan serii, Alexandre Bannwarth, student z Nowej Zelandii.
Chronicles Pack pozwala zwiedzić nowe lokacje – zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią. Szczególne wrażenie może robić przeprawa tunelami metra, obfitująca w liczne zjawiska paranormalne oraz grę światła i cienia.

Metro: Last Light - Developer Pack

Metro: Last Light - Faction Pack

Faction Pack to pierwsze z czterech rozbudowanych DLC do gry Metro: Last Light, postapokaliptycznej strzelaniny w konwencji FPP. Dodatek został stworzony przez pracowników ukraińskiego studia 4A Games, wymaga podstawowej wersji gry i wchodzi w skład przepustki sezonowej razem z pozostałymi trzema rozszerzeniami: Tower, Developer i Chronicles Pack.
Akcja DLC rozgrywa się ponownie w postapokaliptycznym świecie, a dokładnie w okolicach tytułowego metra, gdzie rywalizują ze sobą opozycyjne frakcje. Wcielamy się w trójkę bohaterów o różnych predyspozycjach. Jako snajper naszym zadaniem jest przedostanie się pod osłoną nocy do obozu Rzeszy i jego infiltracja. Dodatkową przeszkodą w wykonaniu misji jest radioaktywna burza. Z kolei wchodząc w skórę typowego żołnierza, używamy ciężkozbrojnego arsenału w celu obrony linii frontu. W ostatniej misji gramy zwiadowcą z Polis, a głównym celem jest odnalezienie biblioteki oraz znajdujących się w niej tajemniczych artefaktów. Każde znalezisko możemy wymienić na amunicję i wyposażenie.
Prócz trzech oryginalnych poziomów, dzięki którym jeszcze bardziej zagłębimy się w ponury i postapokaliptyczny Metra, twórcy przygotowali także zestaw nowych broni oraz odświeżyli lokacje z pierwszej odsłony serii. Naszym wrogiem są nie tylko oddziały przeciwnego obozu, ale także znane już mutanty, które powstały w wyniku wysokiego poziomu promieniowania radioaktywnego.
Grafika w DLC pozostała bez zmian, ale dodatkowe obszary to prawdziwa uczta dla oczu – w trakcie trzech przygód odwiedzamy zarówno zamknięte tunele, jak i otwarte przestrzenie pełne zniszczonych budynków. Klimat jest tak samo gęsty jak w podstawowej wersji gry.
Opis z gry-online.pl

Metro: Last Light - Ranger Mode

Metro: Last Light - RPK

Metro: Last Light - Tower Pack
Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji cyfrowej.
Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.


Nasz automat wysyła zakupione gry
24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Kod dostępu zostanie wysłany do 5 minut od zaksięgowanego przelewu przez system PayU.

Copyright Hellkeys.com, All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i skryptu bez zgody autora zabronione.